Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

17 minutes ago, Kampokei said:

Tim Judah tvitovao ovo ispod, a srpski, hrvatski, albanski i bosnjacki tviter se ujedinio u jebanju Timu svega po spisku. 

 

 

 

Onion:

 

image.png.4c7906286caa9b609ec17fc919337f65.png

Ko se seti, seti, kada sam kritikovao Obamu zbog imbecilne upotrebe termina "balkanizacija".

 

Edit: Sad vidim da je clanak iz 2000 (Gor-Bush), ali su ga opet stavili na naslovnu.

https://www.theonion.com/

 

Edited by Budja
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Ma kakvo razbijanje monopola, šta ti pada na pamet :D 

 

Tehnokratija je već ponudila prvi draft svog rešenja za problem koji navodiš, izneo ga je dopadljivi lizarperson po imenu Andrew Yang. "Ajde da ponudimo prolima neku crkavicu, da ne arlauču po ulicama dok mi čvrsto kormilarimo svetom. Odmah ćemo da im je izmuzemo, naravno, ali bitno je samo da hrčak krene da okreće taj točak kako ne bi pravio probleme drugde."

 

Pa i UBI je bolje resenje od ovog sto danas imamo, mada UBI nije za one koji nece da eksperimentisu, nisu "preduzetnici". Za takve je ipak bolje da idu na neki posao u neko Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena i misle da time zaradjuju platu, daje im veci smisao zivota. To je svakako vise empowering od poziva na "prekvalifikaciju" i "stalno ucenje".

 

Link to comment
4 minutes ago, Fins fleet said:

A ovaj... gde je ovaj trenutno sada? Igra golf na Floridi?

 

Pence rukovodi odbranom kongresa od Trumpa. Boze blagi.  

Sad je tvitovao "e sam vam reko sta ce da se dogodi ako ne priznate moju landslide victory"

 

"These are the things and events that happen when a sacred landslide election victory is so unceremoniously, viciously stripped away from great patriots who have been badly & unfairly treated for so long."

 

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ma kakvo razbijanje monopola, šta ti pada na pamet :D 

 

Tehnokratija je već ponudila prvi draft svog rešenja za problem koji navodiš, izneo ga je dopadljivi lizarperson po imenu Andrew Yang. "Ajde da ponudimo prolima neku crkavicu, da ne arlauču po ulicama dok mi čvrsto kormilarimo svetom. Odmah ćemo da im je izmuzemo, naravno, ali bitno je samo da hrčak krene da okreće taj točak kako ne bi pravio probleme drugde."

 

Ha-ha, vidi ovo.

https://www.cnbc.com/2021/01/06/jamie-dimon-other-business-leaders-call-for-trump-to-halt-violence.html

 

Svi su tu: Google, Goldman, JP,

Quote

Other leaders in finance and technology spoke up. Goldman Sachs CEO David Solomon said that Americans need to “begin reinvesting” in democracy and rebuilding U.S. institutions.

“For years, our democracy has built a reservoir of goodwill around the world that brings important benefits for our citizens,” Solomon said in a statement. “Recently, we have squandered that goodwill at a rapid pace, and today’s attack on the U.S. Capitol does further damage. It’s time for all Americans  to come together and move forward with a peaceful transition of power. ”

image.thumb.png.8e2b26a931316e22860d8c6560d3cca6.png

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...