Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

5 minutes ago, ObiW said:

Ne kontas. Poenta je u necem drugom, Vini ne voli kada se zamislja kako bi bilo da su bili crnci, to je mentalna gimnastika koja mu ne prija.

 

Nije što meni ne prija nego što je debilna, jeftina, i trapava. Mogu crnci, mogu žene, mogu muslimani, ne menja stvar.

 

Mozak ne mora da se uključi na više od 20% kapaciteta kako bi se istratljalo "Zamislite da su ovo uradili XYZ, pa njih bi sve postreljali do sada!" 

 

Implikacija je "Zašto ovi još nisu postreljani?" Ko tako misli treba tako i da kaže, a ne da konstruiše debilne hypotheticals koji u tom pravcu namiguju. 

 

Sličan idiotizam je večeras ispalila i Nina Turner - nešto tipa "Na mirne BLM protestante bacate suzavac, ali na ove white supremacist nećete". 

Link to comment
3 minutes ago, pacey defender said:

Nekog crnca bi do sada likvidirali sto puta.

 

3 minutes ago, pacey defender said:

Btw, ja mislim da ovo samo treba da se samoizduva.

 

Ako misliš da treba da se samoizduva, odakle potreba da paralelišeš "a crnca bi likvidirali sto puta"?

 

Zar stvarno ne vidiš šta time sugerišeš?

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

evo ga i bajdenara priča o šačici huligana koja ne predstavlja ameriku :D

Beba hvata beleske i nateze paralele

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nije što meni ne prija nego što je debilna, jeftina, i trapava. Mogu crnci, mogu žene, mogu muslimani, ne menja stvar.

 

Mozak ne mora da se uključi na više od 20% kapaciteta kako bi se istratljalo "Zamislite da su ovo uradili XYZ, pa njih bi sve postreljali do sada!" 

 

Implikacija je "Zašto ovi još nisu postreljani?" Ko tako misli treba tako i da kaže, a ne da konstruiše debilne hypotheticals koji u tom pravcu namiguju. 

 

Sličan idiotizam je večeras ispalila i Nina Turner - nešto tipa "Na mirne BLM protestante bacate suzavac, ali na ove white supremacist nećete". 

 

aha, i tebi su znaci isto BLM i trumpovi degenerici koji pokusavaju oruzani prevrat.

trebalo ih je bogato nafilovati olovom da dobiju u tezini cim su provalili u Capitol a ostale pohapsiti.

 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije što meni ne prija nego što je debilna, jeftina, i trapava. Mogu crnci, mogu žene, mogu muslimani, ne menja stvar.

 

Mozak ne mora da se uključi na više od 20% kapaciteta kako bi se istratljalo "Zamislite da su ovo uradili XYZ, pa njih bi sve postreljali do sada!" 

 

Implikacija je "Zašto ovi još nisu postreljani?" Ko tako misli treba tako i da kaže, a ne da konstruiše debilne hypotheticals koji u tom pravcu namiguju. 

 

Sličan idiotizam je večeras ispalila i Nina Turner - nešto tipa "Na mirne BLM protestante bacate suzavac, ali na ove white supremacist nećete". 

Svaka joj je ka u Njegosa. Nista ja tu ne bi diro.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

 

Ako misliš da treba da se samoizduva, odakle potreba da paralelišeš "a crnca bi likvidirali sto puta"?

 

Zar stvarno ne vidiš šta time sugerišeš?

Ja sugerisem da ovde treba da se primeni uzdrzan princip, promisljen, zbog politicki osetljivog pitanja prenosa vlasti treba da se malo i ventilira. Samo u tvojoj glavi ovo sto pisem predstavlja poziv da se bilo ko likvidira, na nacin na koji beli rasisticki sistem likvidira crnce. Molim te, saberi se. 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

 

Ako misliš da treba da se samoizduva, odakle potreba da paralelišeš "a crnca bi likvidirali sto puta"?

 

Zar stvarno ne vidiš šta time sugerišeš?

 

da ne treba da likvidiraju crnca?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, pacey defender said:

Ja sugerisem da ovde treba da se primeni uzdrzan princip, promisljen, zbog politicki osetljivog pitanja prenosa vlasti treba da se malo i ventilira. Samo u tvojoj glavi ovo sto pisem predstavlja poziv da se bilo ko likvidira, na nacin na koji beli rasisticki sistem likvidira crnce. Molim te, saberi se. 

 

Sabrano te molim da mi objasniš kako to tvrdnja "crnce za ovo likvidiraju" poziva na uzdržan i promišljen princip.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Sličan idiotizam je večeras ispalila i Nina Turner - nešto tipa "Na mirne BLM protestante bacate suzavac, ali na ove white supremacist nećete". 

 

I see no wrong here?

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, pacey defender said:

Pa poenta je sto se policija ne obracunava na isti nacin sa BLM i ovom ekipom. Pogledaj tviter nalog Igora Bobica, kako se policija povlaci pred ljudima koji ulaze u Kapitol, sve sa nemoj to, hajde nemoj, povlacim se, hajde nemoj, idem ja sada malo uz stepenice unazad, nemoj, i sl. Nekog crnca bi do sada likvidirali sto puta. 

 

Btw, uopste nije isto to sto BLM radi i ovo danas, pa nema ni razloga da se poziva na istovetnu reakciju. Fox being Fox, nema ovde nikakve koherentnosti. 

 

Btw, ja mislim da ovo samo treba da se samoizduva. Protestanti nemaju nikakvu moc. Bukvalno samo zauzimaju zgradu, ne zauzimaju instituciju. 

 

 

Naravno, protesti BLMa  letos nisu postojali protesti, pa nemamo precedente, oh wait.

I tada je policija bila sasvim uzdrzana.

Zapalilo policijsku stanicu u potpunom miru.

Kada je Tramp pokaivao Bibliju bio 1 suzavac i gurkanje sa protestantima.

 

Cini mi se da se ovde mesa policijsko nasilje prema pojedincima AfroAmerikancima i ponasanje policije u odnosu na masovne proteste.

 

 

Sto se tice poslednje pasusa, tacno tako.

 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...