Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Turisticki cvet

Ratko Butorović, vlasnik hotela „Park", kaže za Press da je „navodno razbijanje lanca prostitucije samo paravan za diskreditaciju hotela".- Odgovorno tvrdim da menadžment nije učestvovao u tome. Možda se to dešava u nekim drugim hotelima, ali oni očigledno imaju dobru zaleđinu, pa ne završavaju pred sudovima i u dnevnoj štampi - rezigniran je Butorović, koji navodi da se svaka poseta zavodi u knjigu, koja je, uz video-kasete, ustupljena policiji i na taj način je pomognuto u istrazi.On tvrdi da su recepcioneri lišeni slobode pre gotovo dve nedelje:- Ako je zaista bilo prostitucije, onda je ona postojala godinama unazad. Zašto se sada prave pompezna hapšenja, svega nekoliko dana pred dodelu najvećeg priznanja za ugostiteljstvo u Srbiji „Turistički cvet", za koje smo slovili kao glavni kandidat?
Link to comment
  • 3 weeks later...
Čovek se ne meša u nikakve nameštaljke :isuse:
Da li znate za vic koji kruži Fejsbukom: Šta Tomislav Karadžić uradi ujutru kad ustane? Namesti krevet. - Nisam znao za taj vic, a čini mi se da sve ide iz iste kuhinje. Možete da pitate ljude iz FSS, koji će vam pod zakletvom reći da je Tomislav Karadžić jedini predsednik koji se ne meša ni u kakve nameštaljke. Sve što mi se pripisuje nosim, jer mi je savest čista. Nekad su mi pevali da sam lopov grobarski, a sad sam postao lopov opšte prakse. Znam, za sve sam kriv, dežurni krivac, alibi za sve i svakoga, ali nisam zabrinut. FSS dobro radi i najbolji smo u jugoistočnoj Evropi. Barem tako drugi kažu. Tvrdim da nemam veze s tim što mi lovci u mutnom imputiraju.

Treba volini objasniti da ovim priznaje da ih ima, da im aminuje, da nijednu reč nije rekao protiv nameštaljki za koje je očito da ih ima i da je samim tim on najodgovorniji za iste :lol:

Edited by Tutankamon
Link to comment
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/277607/Drugi-covek-FSS-uhapsen-zbog-mahinacija-u-privredi
Drugi čovek FSS uhapšen zbog mahinacija u privrediBEOGRAD - Dragan Đorđević (54) iz Niša vlasnik i predsednik Upravnog preduzeća “Saputnik” uhapšen je u subotu ujutro zbog sumnje da je zloupotrebio službeni položaj i tu firmu oštetio za nešto više od 81 milion dinara, saznaje “Blic”. Đorđević je javnosti u Srbiji poznat kao potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije. Prema saznanjima “Blica”, Đorđević se tereti da je u protekle tri godine, bez saglasnosti stečajnog sudije i članova Upravnog odbora otpisivao potraživanja preduzećima. Dugove je otpisivao firmama koje su u vlasništvu njegove supruga i sina, čime je oštetio druge poverioce u stečajnom postupku. Kako saznajemo i protiv Đorđevićeve supruge u redovnom postupku biće podneta krivična prijava zbog sumnje da je falsifikovala odluke Upravnog odbora, u kojima je navedeno da on ima pravo da prebaci potraživanja. Preduzeće “Saputnik” je inače bivše državno preduzeće “Putnik” iz Niša, a koje je osumnjičeni Đorđević privatizovao.Opširnije u štampanom izdanju.
Link to comment

On je jedna od najvecih gnida u nasem fudbalu. Surovao je sa Bulicem i onda dan pred iybore presao kod Toleta i od tada je najglasniji Toletov ker. On je najvise napusavao npr. Antica, Savu, i druge nase fudbalske legende koje su dizale glas protiv Toleta sa sve pitanjem "Ko su oni da nesto pricaju"... ja sam se uvek pitao "a ko je on da nesto prica"... sad sam dobio i dgovor...Jedan lopov manje, nek se spremi sledeci :)

Link to comment
  • 1 month later...
Pucnjava na Novom Beogradu Izvor: B92, Beta, Blic, Tanjug Beograd -- Rano noćas došlo je do pucnjave na Novom Beogradu u kojoj je ubijen Ivan Perović, dok je drugi mladić Đ.S. teško povređen metkom u potkolenicu. Veruje se da je do pucnjave došlo zbog navijačkog obračuna.Policija je pronašla tragove koji ukazuju na jednog od počinioca. Do pucnjave je došlo oko sedam sati na uglu Ulice Narodnih heroja i Bulevara Zorana Đinđića, kada je na dvojicu mladića pucano iz sivog BMW-a u pokretu. Perović je pogođen u kuk, a Đ. S. (20) u levu potkolenicu. "Hitna pomoć primila je poziv u 6.56, i odmah smo krenuli ka Novom Beogradu. Jedan od mladića imao je ulaznu ranu u predelu kuka. Bio je svestan, ali nije imao merljiv pritisak. Prevezen je na odeljenje reanimacije Urgentnog centra", rekla je za "Blic" dr Nada Macura, portparolka Hitne pomoći. Drugi pogođeni mladić, prema njenim rečima, ima ulazno-izlaznu ranu na levoj potkolenici. On je sa tim ranama prevezen takođe u Urgentni centar. Policija i dalje radi na rasvetljavanju slučaja.
Nazalost na NBGD je bio u pitanju obracun navijaca Partizana gde su pripadnici Alcatraza ubili navijaca koji je bio clan suparnicke grupe Zabranjeni...Oprosti im Boze ne znaju sta rade! Pocivaj u miru Ivane! (APIS CRNA RUKA, 22. oktobar 2011 17:00) # Link komentaraPreporučujem (+78)Ne preporučujem (-4)Šta je ovo
Link to comment

Grobari, kao i svaka veća navijačka grupa, sastoji se iz manjih grupa koje se organizuju po lokalnom principu (delovi Beograda ili gradovi po unutrašnjosti). Alkatraz je bila najveća i najzajebanija grupa, stoga je bila glavna među Grobarima... u oređenom trenutku, pre nekih 6 meseci, su pripadnici drugih grupa sa juga (Young Boys, South Family, Vandal Boys, Koalicija, neki iz Južnog fronta...) su izazvali Alkatraze u borbu za prevlast na tribini. Koji je bio tačan razlog sukoba ne znam da odredim, jer se za sve ono za šta se danas Alkatrazi optužuju znalo i ranije. Mutna posla (debelo nelegalna).Pobunjene grupe su pokušale da primenom fizičke sile uspostave vlast na tribini i na jednoj utakmici im je to i pošlo za rukom. Međutim, uz pomoć klubskog obezbeđenja Alkatrazi ponovo preuzimaju tribinu, a ovim drugima klub zabranjuje pristup stadionu, te sebe nazivaju Zabranjenima. Recimo da Zabranjenih ima oko 300-500 aktivnih, brojku Alkatraza i pomagača ne umem da odredim. Takođe, dobar deo ljudi koji je ranije išao na jug je jednostavno prestao da dolazi na utakmice, deo je otišao na istok.btw, nisam nikakav insajder, sve ove informacije su dostupne na forumima i fejsbuku.EDIT: verovatno je bolje da ova raprava bude na nekom od topika o huliganizmu/kriminalu nego na sportu.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

A koja je pozicija Juznog Fronta ? koliko se secam i oni su nekad bili u sukobu sa ALCZ ?sa foruma zabranjenih :Позивамо све навијаче да присуствују одавању почасти трагично преминулом навијачу Партизана Ивану Перовићу. Скуп ће се одржати на месту погибије код "Општине Нови Београд" у 16.00h

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...