Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao i uvek kad se dese ovakve stvari ne verujem da ce se bilo sta ozbiljnije desiti.Pao je verovatno jer ga je neko od ovih pocinilaca pomenuo ili mu bio blizak saradnik.Nisam siguran da je nasem susdstvu to dovoljno, a policiji sigurno nije da nastavi da istrazuje mozda jos neke "poslove" doticnog.btw. Jos dok je Piksi bezao iz Srbije glavom bez obzira sam cuo (carsijska prica) da je izmedju ostalih i Bulicu ostao duzan neku lovu od nekih transfera.

Edited by Bane5
Link to comment

Navodno zbog duga... Cisto sumnjam da Piksi nema pare da plati nesto tako da se verovatno radi o necemu gde ne postoji fiskalni racun :lol: Sta li je u pitanju? Kupovina tekme, sudije, reketiranje?!

Link to comment

Igraci koji su dosli u Zvedu dok je Piksi bio predsednik a imali su neke veze sa Zeleznikom:Dusan Djokic, Aleksandar Pantic i Milan Bisevacpo lazobakmaz.de Bisevac je otisao u Lans za 1.200.000 € a Djokic u Briz za 100.000 €Bisevac je bio reprezentativac a Djokic prvi strelac lige kad su odlazili.Moguce da su otisli za vece pare pa Bulic nije zadovoljan njegovim delom

Edited by katamaran
Link to comment

Mozda si zaboravio 1 nulu kod Djokica, mislim da je on otisao za milion...Edit: A za Pantica je Aca zasluzio 1 kasikaru :Hail:

Edited by assignment
Link to comment
Mozda si zaboravio 1 nulu kod Djokica, mislim da je on otisao za milion...
Lazo Bakmaz (transfermarkt) kaze 100 000http://www.transfermarkt.de/de/dusan-djokic/transfers/spieler_28673.htmlĐokić u Brižu
Delegacija Crvene zvezde u kojoj su predsednik Dragan Stojković i sportski menadžer Stevan Stojanović, koji su zbog realizacije ovog transfera prekinuli godišnje odmore u Francuskoj, odnosno Grčkoj, sinoć su seli u Brižu za pregovarački sto.
Edit: A za Pantica je Aca zasluzio 1 kasikaru :Hail:
:D Edited by katamaran
Link to comment
Covek koji je imao prste u svim prljavim igrama TSL, bio cak i u fotelji zajednice, ce pasti tek kad pokusha da ubije nekog?!
covek kome su pre 4 meseca zatvorili kladionice jel nije placao porez, takse, radnike i ostalo skoro pune dve godine. a najveci apsurd je da je promenio ime kladionici i nastavio da radi kao da nista nije bilo.
Link to comment
covek kome su pre 4 meseca zatvorili kladionice jel nije placao porez, takse, radnike i ostalo skoro pune dve godine. a najveci apsurd je da je promenio ime kladionici i nastavio da radi kao da nista nije bilo.
Kao i jedan domaći košarkaški klub koji se fuzionisao sa drugim i samo dodao ime grada, nastavio takmičenja u ligama koje je igrao, u čijoj upravi i danas sede ljudi koji su napravili ogromne dugove prema bivšim igračima i poveriocima. Sve to podržano od strane pojedinaca i grupa koje imaju institucijalni ili vaninstitucijalni monopol na vlast.Što ne bi mogli i drugi kriminalci - pa i Dragan Aca Bulić.Srbija brale.
Link to comment
Transfer bivšeg igrača Železnika Milana Biševca iz Zvezde u Lans stavljen je pod sumnju, a vi ste optuženi da ste uzeli novac od tog transfera?- Tačno je da sam na tom transferu zaradio novac, konkretno 800.000 evra, ali ništa tu nije bilo nelegalno. Biševca sam doveo iz Bežanije i kasnije ga pustio u Zvezdu uz dogovor sa Piksijem da, kada bude odlazio u inostranstvo, transfer delimo pola - pola. Moja supruga Snežana je menadžer sa licencom UEFA i imala je sklopljen ugovor sa Biševcem, sličan onom koji je Žigić imao sa menadžerom Ćalasanom. Te pare su legle na račun moje supruge, na šta je plaćen porez u Britaniji. Ja ne trošim taj novac, ostavio sam ga ženi i deci. Milan je prodat zvanično za 2,5 miliona evra, iako ja imam podatke da je taj transfer bio vredan 4,1 milion. Gde je otišao ostatak novca, ko ga je uzeo, ne znam. Sličan dogovor imao sam i kada sam Marka Lomića dao Partizanu, ali na njemu nisam zaradio ništa
Mama pravi kvote za kladionicu a zena menadzer sa licencom. Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...