Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

U toku je rasvetljavanje ko je od njih gde bio u toku bombaškog napada. Kao motiv se pominje činjenica da je navodno Stojković ostao dužan Buliću novac od kupoprodaje nekih igrača
:isuse:
Link to comment

Na ovom formu, niko nije igrač... Osim Maradone, ali on je legenda... Mesi je pimpler, Runi je dete-debil, Ibra trpa samo jadnike... Nema celog fudbalera danas...Maradona je bio poslednji od dvojice koji sue nešto vredeli... Ovo sve danas, sve neki polufudbaleri...

Link to comment

ako 20 godina u zivotu samo juri za loptom, da bude makar duplo bolji od Bisevca (1/2*2=1)...mada, on je uzeo ozbiljnu kintu i realno ga boli tuki sto je drvo i sta ja mislim o njemu kao fudbaleru

Link to comment
Lazo Bakmaz (transfermarkt) kaze 100 000http://www.transfermarkt.de/de/dusan-djokic/transfers/spieler_28673.htmlĐokić u Brižu :D
Đokić je otišao za milionče. Sećam se toga jer sam hteo da padnem pod sto kad sam čuo kolike pare su uzete za tog bilmeza.
Link to comment
a on se ozbiljno udara po nosu, zato je verovatno i pao.zena zaradila 800000 evra na ovom polufudbaleru? dosta porazavajuce za obican radni narod
Priznace ga za fudbalera kad bude igrac meseca u Engleskoj u Francuskoj svaki polufudbaler manje-vise ima to priznanje. :isuse:
Link to comment
Đokić je otišao za milionče. Sećam se toga jer sam hteo da padnem pod sto kad sam čuo kolike pare su uzete za tog bilmeza.
Secam se i ja te cifre iz novina (ti onda gledaj film u novinama :))Ne bi me cudilo da je zvanicno otisao za 100 000 koje pominje transfermarkt Edited by katamaran
Link to comment
Reč o manje od pola grama kokaina i marihuane sve zajedno,
Koja smo mi smejurija od drzave, hapse se kriminalci zbog kolicine droge koja se verovatno nalazi na cipeli pola Beograda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...