Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam neki utisak da ce nesto desava :fantom:
tole stolicom razvaljuje savu dok bina, kamerman i cosic pokusavaju da ga zaustave?
Link to comment

ne znam zasto ali samo jedino poverovao Tolu u pricu oko organizaciji sranja u Djenovi :unsure: Savo dominirao, Binic sluzio samo kao filadendron

Link to comment

Moguce, ali isto tako mu verujem kada kaze da su navijaci najvernijih kod UEFE doveli do jedne slike koju ne mozez jednostavno promeniti... Al da se kite kao nekim vezama definitivno...A generlano mozez to da vidis da postoji i Tole takodje kao zrtva a ne samo kao deo sistema u zadnjih 20 god <_<

Link to comment

daleko bilo da je zrtva, ali da mu je neko radio o glavi(polozaju) u Djenovi to da. Ne iz filantropskih razloga vec da bi na to mesto postavio istog ili veceg gmaza

Link to comment
daleko bilo da je zrtva, ali da mu je neko radio o glavi(polozaju) u Djenovi to da. Ne iz filantropskih razloga vec da bi na to mesto postavio istog ili veceg gmaza
Већи гмаз- неко ко није из породице успешних. :fantom:
Link to comment

evo moze Dzaja <_< oduvek su to bile udbasko kriminalne kreature, pa nemam nade da bi i posle Djenove to bilo mnogo bolje. Bio to Miljan, Pixi , Terza ili bilo ko iz kako kazes porodice uspesnih™

ja predlazem Tumbu :P

Link to comment
evo moze Dzaja <_< oduvek su to bile udbasko kriminalne kreature, pa nemam nade da bi i posle Djenove to bilo mnogo bolje. Bio to Miljan, Pixi , Terza ili bilo ko iz kako kazes porodice uspesnih™

ja predlazem Tumbu :P

Миљан II.
Link to comment
evo moze Dzaja <_< oduvek su to bile udbasko kriminalne kreature, pa nemam nade da bi i posle Djenove to bilo mnogo bolje. Bio to Miljan, Pixi , Terza ili bilo ko iz kako kazes porodice uspesnih™

ja predlazem Tumbu :P

Mda, Piksi je baš onako iz udbaško kriminalne priče. Zato je i najuren iz FS/Zvezde, sa lakoćom nikad dosad viđenom.
Link to comment

mislis da bi bio predsednik FS da to nije bilo aminovano iz pandursko kriminalnih krugova? A da je najuren lako to svakako stoji, pa pogresi covek

Link to comment

Svakako da mora da bude aminovano, što ne znači da je on iz te priče. Da jeste, trajao bi malo duže u domaćem fudbalu, a ne bi leteo čim malo nagazi gde ne treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...