Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Svakako da mora da bude aminovano, što ne znači da je on iz te priče. Da jeste, trajao bi malo duže u domaćem fudbalu, a ne bi leteo čim malo nagazi gde ne treba.
u pravu si, Piksija sam naveo bez mnogo razmisljanja
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na optužbu Sava Miloševića da je njegovo predsedavanje FSS-om nelegitimno, jer je i dalje aktuelni predsednik FSV-a, Tole je odgovorio da ne zna, i da to treba "otići i proveriti tamo". Ako se ispostavi da da je on i dalje predsednik FSV-a, to bi značilo da je vršio tu funkciju i dok je bio predsednik Partizana, jer je Tole iz Vojvodine otišao prvo u Partizan. :Hail::lol: Dokle Tole, dokle? :fantom:

Link to comment

Nema veze sa Insajderom,ali ima veze sa fudbalskom mafijom:Bivši fudbalski reprezentativac naše zemlje Boban Dmitrović najavio je da će obelodaniti ko mu je iz Zajednice Superligaša svojevremeno tražio da učestvuje u nameštanju rezultata utakmica u šampionatu Srbije.Dmitrović, koji je svojevremeno igrao na poziciji levog beka u našoj nacionalnoj selekciji, priču o skandalu koji bi mogao da iz korena prodrma stvari u ovdašnjem fudbalu počinje podsećanjem na finansijske poteškoće u koje je dospeo.Umesto da prilikom raskida ugovora sa Borcem dobije 12.000 evra, a ne 5.000 kako su Čačani prvobitno hteli da mu isplate, Arbitražna komisija naše kuće fudbala je naprasno odredila da Dmitroviću pripadne 8.333 evra.“Nije mi jasno odakle ta odluka, ali dara je prevršila meru. Otvoriću dušu i upoznati javnost o svemu što se u Borcu dešavalo od 2005. godine. Nа tаpetu će se nаći i neki ljudi iz Zаjednice Superlige. Jаvno ću ih prozvаti. Sećаju se oni dobro kаdа su me molili dа nа nekim utаkmicаmа ‘povučem ručnu’ i budem učesnik nečаsnih rаdnji. Dostа mi je više ‘vezа i vezicа’ čiju su protаgonisti ljudi koji ‘mаče nisu šutnuli sа prаgа’, kаmoli loptu. Dаnаs oni žаre i pаle srpskim fudbаlom”, rekao je između ostalog Dmitrović za “Sportski žurnal”.

Link to comment
To je hrabar potez. Nazalost, sta god on rekao, kakve god imao dokaze, od toga nece biti nista.
Kad smo kod hrabrih: je li onaj Crnogorac Nikezić, što je prijavio maltretiranje od strane mafijaše iz Kubana, i dalje živ?
Link to comment

Sto se Nikezica tice,ziv je i ako ne gresim,isplatice mu sve pare koje mu duguju(tako je bar pisalo u par ruskih novina).Sto se Dmitrovica tice nadam se da ce nesto reci,mada verujem da ce pre desiti jedna od dve stvari,ili ce mu dati pare da cuti ili ce mu pripretiti.

Link to comment
Tomo Zorić: Velika pobeda TužilaštvaSporazum Višeg javnog tužilaštva u Beogradu o priznanju krivice sa folk pevačicom Svetlanom Ražnatović i njenom sestrom Lidijom Ocokoljić velika je pobeda Tužilaštva,rekao je agenciji Beta portparol Tužilaštva Tomo Zorić. “Tužilaštvo je zadovoljno postignutim sporazumom i smatramo to velikom pobedom. Nije važno na čiji predlog je sporazum postignut, najvažnije je da su se obe strane usaglasile. Optužene su takodje zadovoljne, jer su dobile manje kazne od onih koje bi eventualno bile izrečene na sudu”, rekao je Zorić agenciji Beta.
:isuse:
Link to comment
Ovaj je sledeci. Ipak je on legenda, ocekujem oslobadjanje, ili do mesec dana kucnog pritvora, s tim da moze da ide do prodavnice i jednom nedeljno u maderu. http://www.youtube.com/watch?v=utxTRXaKH1wNe znam sta se lozite na emisiju, Savo pokazao da ume da prica i da ima muda, Tole da je pokvareni olos , sve sto smo vec znali. Naravno, bice pojeo vuk magarca.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...