Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je klupko pocelo da se odmotava, zivo me zanima koga ce sve da pohapse... slede zanimljivi dani. Ko zna, mozda im ponestane sudija kad se zavrsi ova akcija "Pistaljka" pa se ja reaktiviram da sudim derbi :lol:
apelujem na sve navijace Partizana da pravovremeno, tj, odmah, pocnemo nesto iskudiji da pakujemo... da se ne bi desile ove nemile scene... :P
Link to comment

Prema nezvaničnim informacijama, predmet policijske istrage bila je utakmica 16. kola tekuće sezone Meridijan Superlige Srbije (odigrana 12. decembra 2007. godine) u kojoj je Vojvodina na gostovanju savladala ekipu Mladosti iz Lučana 1:0. Neimenovani izvor "Blica" blizak istrazi navodi da je policija ubrzo posle utakmice dobila informaciju o plaćenom nameštanju rezultata, ali da se za hapšenja čekalo do sada, kako bi se prikupili dokazi i kako bi svi osumnjičeni bili privedeni u istom momentu. Prvi na spisku policije bio je Butorović.U njegovu vilu u naselju Telop u Novom Sada u utorak oko 14.30 sati upalo je trideset pripadnika Protivterorističke jedinice MUP Srbije. Izvor "Blica" kaže da je Butorović zatečen u pidžami, dok je šetao po kući. :lol: "Unutra su bila i njegova dva sina. Najstariji Butorović je odmah uhapšen. Oboren je na pod i vezan lisicama", kaže izvor "Blica" i navodi da je tek tada nastala drama u kući Buturovića. Uhapšeni Butorović je tada počeo da viče policajcima: "šta je majmuni? Hoćete da mi pucate u glavu?". "Opirao se, pa su policajci morali malo grublje da reaguje kako bi ga smirili :rolleyes: . Obavestili su ga ima pravo na advokata i da će mu kuća biti pretresena, kao i da njegovi branioci mogu da prisustvuju policijskoj akciji", naveo je izvor iz MUP-a, prenosi beogradski dnevnik. Dok su policajci izvodili Buturovića iz njegove vile, okupljeni navijači Vojvodine uzvikivali su: "Ne daj se, Bato!" Ovo je bilo definitivno jedno do zanimljivijih hapšenja u poslednje vreme.Prebiveni Bata krad-krad u penjoaru i firma s druge strane ulice...

Link to comment
Zivo me zanima da cujem za sta ih optuzuju (sta su to uzeli i zasta) jer sam siguran da ce to biti razlozi zbog kojih bi morali da pohapse sve sudije sa prve lige a Bogme i funkcionere klubova...
Kako ?Blic? saznaje, uhapšeni su glavni sudija Mihajilo Jeknić (45), kome je za nameštanje rezultata plaćeno 3.500 evra, kao i njegov pomoćnik Borislav Kašanski (36), kome je za tu uslugu dato 2.000 evra.- Priveden je i direktor Sportskog centra FK Vojvodina Milan Čabrić (34) i posrednik u podmićivanju Goran Kovačić (36) - kaže za ?Blic? izvor iz vrha MUP-a.On navodi da je policija ubrzo posle utakmice dobila informaciju o plaćenom nameštanju rezultata, ali da se za hapšenja čekalo do sada, kako bi se prikupili dokazi i kako bi svi osumnjičeni bili privedeni u istom momentu.
Blic
Link to comment

Jbt, iskudija opet kreće sa "ako ne pohapse sve do poslednjeg onda neka ahapse™ nikoga" pričama i uspomenama na žestoke iskudije kojima se davao u mladosti...:D

Link to comment
Opet nije uhapsen niko iz rezimskih prestonickih klubova. Opet ispasta provincija <_<
Ma smradovi. Ciganski funkcioneri su onih 20 dana bili na Dominikani a ne u Centralnom Zatvoru. To farbaju javnost...gurbeti Beograd se gradi parama iz Vojvodine angry.gif
Link to comment

E ovo je sranje! Kao čekali su 20 godina i sad se setili da hapse! što reče Flegma, kao da do sada nisu znali šta se dešava, a počeli su od Kan Kana, on nikog ne treba preskočiti, ali nemoj tu da stanu, čini mi se da je naš vrli predsednik Fudbalskog Saveza takođe pominjan u nekim mućkama... Hajde da vidimo u kakvoj pidžamici će Terzu da pokupe?Npr Marku Miškoviću odgovara da pohapse sve ove mafijaše onda kupi Zvezdicu i igra se menadžera. Takođe Milija Otac Stefana, može isti recept da primeni i za Partizan...

Link to comment

Kakvo bre opiranje, pustali su snimke gde Bata smireno caska sa pandurima, i gde cita neko resenje bez ikakvih lisica. A ako je akcija bila toliko tajna, otukd se pojavise firmasi?

Link to comment
Jbt, iskudija opet kreće sa "ako ne pohapse sve do poslednjeg onda neka ahapse nikoga" pričama i uspomenama na žestoke iskudije kojima se davao u mladosti...:D
NIsam rekao da ne treba da hapse, daleko od toga. A ti si se izgleda od tolikog davanja cevapima skroz pogubio pa vise i ne znas kako tu rec da koristis :P
Link to comment
Opet nije uhapsen niko iz rezimskih prestonickih klubova. Opet ispasta provincija <_<
Da mi se da ulica, broj i struktura DNK ovog korisnika angry.gif
A ako je akcija bila toliko tajna, otukd se pojavise firmasi?
'Oni su firma, svuda prisutna'gde pise da je bilo tajno? bilo je i par novinarskih ekipa tamo Edited by Hustler
Link to comment
Auh, kreću i uzavrela maštanja o Terzi u pidžamici...:D
Ja mislim da nam je potreban 1 kvalitetan pool o izgledu Terzine pidzamice. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...