Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasticeni svedok ne mora biti uopste neko poput Bulica. Postoji dovoljno ljudi koji mogu svedociti i o namestanju i o trgovini igracima. Jedino ako Bulic moze da pruzi dokaze o ubistvima vezanim za fudbal. Jer to je jedino sto razdvaja njega i Arkana i Micunovica npr. U svemu ostalom nacin na koji Bulic radi je isti kao i kod ostalih koji se pominju. Cak je mnogo perfidniji u nekim detaljima. Nadam se da znas koliko igraca Bulic ima po srpskim klubovima. Kladionicu da ne pominjem. Bulicev jedini cilj jeste da preuzme primat od Terzica. Ja ne vidim jos deset njih koji ce pasti a da su nivo Terzica i Bulica pa da mi bude ok izvlacenje Bulica.
Pogledaj moj post posle odgledane epizode. Tu se vidi šta mislim o Draganu Aci.U hipotetičkom slučaju, da Dragan postane zaštićeni svedok, misliš li da bi i dalje mogao da vodi kladionicu i da postaje počasni predsednik svakog mafijaškog kluba koji uđe u prvu ligu?
Link to comment
Savicevic: "Insajder" je bas bezveze!Genije je izjavio kako niko od spomenutih, pa ni Bulatovic, nije ubije zbog fudbala!Savicevic - Insajder LINK
Savićević je prvi opržio po Insajderu, ismejavši ga na svoj kromanjonsko-moronski način, posle prve epizode. Meni ne treba više podataka da znam odakle vetar duva.
Link to comment
Savićević je prvi opržio po Insajderu, ismejavši ga na svoj kromanjonsko-moronski način, posle prve epizode. Meni ne treba više podataka da znam odakle vetar duva.
1 je Genije!Da nisi ti mozda lobovao Zubizaretu ili dao gol Bajernu? angry.gif
Link to comment
1 je Genije!Da nisi ti mozda lobovao Zubizaretu ili dao gol Bajernu? angry.gif
Kao igrač, Dejo i njegov primicač, bili su mi najrađe gledani sportski program. Posle velike igračke karijere (kao i nažalost mnogi naši i vaši :D sjajni igrači), postao mi je ogavan. To što se odmah javio sa glupiranjem, jadnije je od Ćurkovićevih "nemam pojma šta je to 3 za 3".
Link to comment
Savićević je prvi opržio po Insajderu, ismejavši ga na svoj kromanjonsko-moronski način, posle prve epizode. Meni ne treba više podataka da znam odakle vetar duva.
nemoj tako - pa znas da je "upo" sa motora. Do te nesrece samo je bio poglup. Poslije te nesrece gluposti se pridruzila i ludost
Link to comment
:lol:
pala kata :rolf: po meni treba se vratiti na početak, dakle kad je sve počelo, tamo negde polovinom 90tih, i odatle početi hapšenja...dzaja, cvele, ćure, zec, bjeka, pa onda pixy, terza, dragan aca, crnogorski klan, nivada, kurva, takozvane menadzere+ još mnogo njih koji su doprineli uništavanju fudbala... zaštićeni svedok bi bio naravno 1 don miljan... nego, kad počinje insajder o basketu i drugim sportovima... je2 čekam :piggy:, todorića i predraga sašu, te voju stojakovića, pauka, ivicu dačića, bojića, babića, čovića...
Link to comment

Mislim da ljudi ovde ne kapiraju koliko je važno da se jedna ovakva konstrukcija pojavi u javnosti u svom ogoljenom obliku. Na stranu to kakvi efekti (a™)će uslediti, veoma je bitno da ovakva paklena zavera o preuzimanju fudbala od strane najgorih kriminalaca u svim sferama dospe do ušiju prosečnog Joe-a (ili u našem slučaju, Milisava). Mislim, svi su znali da u našem fudbalu ima neregularnosti, da ima prevara, prodaje bodova i sl. ali niko nije kapirao o kakvim se razmerama radi. Garantiram da su do pre recimo godinu dana većina učesnika na onom™ forumu mislili da će se to rešiti izbacivanjem 2-3 mafijaška kluba iz Beograda, širenjem lige u naše malo misto™ i oživljavanjem centara. Na svu sreću, ti ljudi su se osvestili. Ipak, nisu svi u Srbiji imali privilegiju da budu bombardovani jednoumljem koje je iskazivao Filipenko, uz obavezno dozu šovinizma, elitizma, fašizma i pozivanja na linč i ostale civilizovane metode razračunavanja sa šljamom, pa tako mesecima :) Džaba je to što mi znamo. Do pre koji mesec, kritikovanje u daleko manjoj meri i na manjoj razini nego što je to sada slučaj u insajderu je etiketirano kao besmislena pljuvačina, izdrkavanje na nacionalno blago, nedostatak samopoštovanja, a u podršci mafijaškim strukturama su prednjačili momci i starci iz dijaspore, koji su trabunjali o nekakvim dokazima, pričali kako je to sve nemoguće, da oni ne veruju u to. Srećom, trenutno ne vidim da učestvuju, jer bi sada okrenuli priču pa opet pljuvali po nama "pa kako ste samo mogli da dozvolite da takav ološ zavlada" i sl.U svakom slučaju, ova globalna priča o kompletnoj interesnoj strukturi se sada čuje. I meni smeta što se mnogo toga izostavlja, što još mnoge stvari nisu povezane, što se potenciraju oni koji nisu živi ili koji su debelo van domašaja, što ima tu ohoho ološa koji se ne obuhvata, ali makar je nešto krenulo. Bolje nego ništa. A ima još 4 epizode...:)

Link to comment
nemoj tako - pa znas da je "upo" sa motora. Do te nesrece samo je bio poglup. Poslije te nesrece gluposti se pridruzila i ludost
Pre bih rekao da se posle "pada" opametio...
Link to comment
mislim da malo preterujes o broju ljudi koji su se zanosili...poenta je u sledecem..., dok se Scila i Haribda ne sjebu, ali u totalu (beton liga), + raznorazne UEFE iz saveza, nece biti nekog veceg pomaka, i to je svima jasno..., mozemo mi da se zajebavamo i zamajavamo 1 Batom, Jeknicem, Dzombom...., zna se odakle riba smrdi, i ako se to ne prikaze u narednim epizodama, dzabe su krecili...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...