Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

A otkud Velibor Vasovic u prici?Meni se cini da je on samo neuspeli pokusaj DOS-a da uvede kakav-takav red u fudbal.Ocigledno je da nisu mogli preko Bate koji je kasnije progledao™ ocima Ace Bulica. ^_^

Link to comment
A otkud Velibor Vasovic u prici?Meni se cini da je on samo neuspeli pokusaj DOS-a da uvede kakav-takav red u fudbal.Ocigledno je da nisu mogli preko Bate koji je kasnije progledao™ ocima Ace Bulica. ^_^
kakav dos?vasovic je bio okoreli julovac
Link to comment

Velibor Vasovic je, koliko mene secanje sluzi, samo pokusavao da sebe uvede u kancelariju predsednika FSJ. Ne bih rekao da je on samo DOS-ov covek. Ni JUL-a se nije gadio.

Link to comment

Da, drzavni organi bas pomno prate Insajder i samo cekaju trenutak da podignu optuznice...bilo ko od aktera emisije je mogao da izjavi da je upravo on ubio Batu Bulatovica i da nastavi da mirno spava.

Link to comment
Da, drzavni organi bas pomno prate Insajder i samo cekaju trenutak da podignu optuznice...bilo ko od aktera emisije je mogao da izjavi da je upravo on ubio Batu Bulatovica i da nastavi da mirno spava.
tako nekako... jedino sto ce se konkretno desiti od svega je obracun terzic - bulic, koji je inace poceo pre 2 meseca, nevezano za insajdera...najsmesnije od svega je sto sav materijal koji nisu direktno izneli sagovornici je "prema navodima policije, prema izvestaju policije" (doturen materijal), a niko nikog ne hapsi, nema potezanja prijava, apsolutno nista... koza nostra... jedino se terza i zeka drze "omerte"... a o "postenju" gospode Arsica i Tanovica moze novi Rat i mir da se napise... bolje da su svi cutali i pravili se curkovic, ovako svi ispadaju jos smesniji...
Link to comment
Tanovica
Ја бих макар неке забавне спојлере ако може, пошто се по Суботици причало да је устрељен јербо је покушао да пружи отпор фудбалској камори.
Link to comment
Ја бих макар неке забавне спојлере ако може, пошто се по Суботици причало да је устрељен јербо је покушао да пружи отпор фудбалској камори.
aham... recimo "sluchaj Kipar" od prosle (ili bese pretprosle godine) kada je z 5.000e sudijska trojka predvodjena iskusnim internacionalcem Tanovicem odsudila "kako treba" mec Etnikos Ahnas - Ruselar 5:0 u Kupu UEFA... 2 pustena ofsajda od x metara + penal, sto je sigurno - sigurno je... Inace, gazda Etnikosa je u tom momentu, a mislim da je jos, je vec pominjani i veceras u insajderu Shapuric...o ovom mislim da mozes i textove iz novina na googlu da nadjes...metak nije dobio, koliko znam, sto je pruzio otpor, nego sto se okrenuo drugoj strani...
Link to comment
o ovom mislim da mozes i textove iz novina na googlu da nadjes...
Слабо сам се снашао, нашао сам да је неком играчу јебао мајку циганску, да је упуцан и тако даље. Али, добро, шта уопште очекивати од човека који је петог октобра стајао у керећем кордону постављеном испред штенаре, све у униформи и чварцима, из ЈУЛ се даунгрејдовао у ДСС сутрадан и постао виђени инспектор за привредни криминал. :rolleyes: П.С.Ко је пропустио, ево репризе "Инсајдера": Edited by Hella
Link to comment
aham... recimo "sluchaj Kipar" od prosle (ili bese pretprosle godine) kada je z 5.000e sudijska trojka predvodjena iskusnim internacionalcem Tanovicem odsudila "kako treba" mec Etnikos Ahnas - Ruselar 5:0 u Kupu UEFA... 2 pustena ofsajda od x metara + penal, sto je sigurno - sigurno je... Inace, gazda Etnikosa je u tom momentu, a mislim da je jos, je vec pominjani i veceras u insajderu Shapuric...o ovom mislim da mozes i textove iz novina na googlu da nadjes...metak nije dobio, koliko znam, sto je pruzio otpor, nego sto se okrenuo drugoj strani...
Da izvineš, jebo ja uzimanje love u tekmi Etnikos - Ruselar, to je apsolutno smešno u odnosu na ovo sistematsko uništavanje sporta i jednu od najlegalnijih pljačaka™ koju su ovi prostori ikada videli, a koja i dalje intenzivno traje.
Link to comment
Nekako iz ovih "uvodnih" emisija zakljucujem da je trenutna situacija u srpskom fudbalu mnogo gora jer su upravo najgori mufljari aktuelni neprikosnoveni vladari.Sa sve Miskovicem u naletu.Naime, Bata Kan-Kan, Terza, Zecevic, Tole Karadzic, Brano (mozda i Toplica) etc. zare i pale jace nego ikada.
Sto bi rekli cela 1 fudbalska Srbija. :wub:edit:Znate i sami nastavak.Negiranje, kontratuzbe, jajarenja i sl.Moza i padne koja odsteta kao u vezi Ace Tomica. Edited by beeva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...