Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

aham... recimo "sluchaj Kipar" od prosle (ili bese pretprosle godine) kada je z 5.000e sudijska trojka predvodjena iskusnim internacionalcem Tanovicem odsudila "kako treba" mec Etnikos Ahnas - Ruselar 5:0 u Kupu UEFA... 2 pustena ofsajda od x metara + penal, sto je sigurno - sigurno je... Inace, gazda Etnikosa je u tom momentu, a mislim da je jos, je vec pominjani i veceras u insajderu Shapuric...o ovom mislim da mozes i textove iz novina na googlu da nadjes...metak nije dobio, koliko znam, sto je pruzio otpor, nego sto se okrenuo drugoj strani...
Malo mi je ovo tvoje glupavo. Hoćeš da kažeš da Bagzi nije trebalo da bude saradnik zato što je bio potrčko i opet nešto radio?
Link to comment
Kako je tacno doslo do sukoba na relaciji Dragan Aca-Terzan Zvezda ovo skoro? Jel povod bio aprolazak na Euro ili nesto trece?
Pa vidiš da su, kako ovde ispada po priči iz Insajdera, njegovog oca upravo ubili ovi iz Brano-Terza-B.K.Kan kombinacije. Može biti da je za to saznao kasnije, ili da su se pokačili oko neke raspodele plena - koga briga? Još se Aca pozicionirao kao neko kome je bitno "da izgura srpsku stvar" :lol: Bitno je da smo videli ko su i šta su ti crnogorski funkcioneri i "funkcioneri", koliko rovare i kakav je u stvari ovaj adasevicev Terzić... <_<
Link to comment
Malo mi je ovo tvoje glupavo. Hoćeš da kažeš da Bagzi nije trebalo da bude saradnik zato što je bio potrčko i opet nešto radio?
Da li se Bagzi brani kako nista nije uradio, cist je kao Devica Marija, nego su ga mangupi primorali da radi sve sto je radio?@Filipenko, nisam licitirao ko je i koliko zglibljen, vec konstatovao da i oni koji su do lakata u mulju drze banku kako su postenjacine... Uzimanje para na Kipru je samo jedan primer koji sam naveo...
Link to comment

Ево тек сад погледах ју тјуб верзију инсајдера.Ово је све боље од бољег, питање је само да ли ће се нешто променити, а и ако се Драган Аца заиста бори против ЦГ мафијаша (или за српску ствар, српског себе, српску кладионицу лавови...), како то да га неко није смакнуо, или шта већ? Баш ме занима епилог приче. Да ли ће се опет све заборавити, као што је био случај са досадашњим инсајдерима, или ће ногомет постати ногометак?А ја се све време ложим, па као навијам за свој тим, нервирам се и тако то...

Link to comment
Da li se Bagzi brani kako nista nije uradio, cist je kao Devica Marija, nego su ga mangupi primorali da radi sve sto je radio?@Filipenko, nisam licitirao ko je i koliko zglibljen, vec konstatovao da i oni koji su do lakata u mulju drze banku kako su postenjacine... Uzimanje para na Kipru je samo jedan primer koji sam naveo...
Ja ne razumem sta ti ocekujes? Da u Insajderu prizna da je kriminalac i odmah postane svedok saradnik? Pa nije lud.
Link to comment
Ja ne razumem sta ti ocekujes? Da u Insajderu prizna da je kriminalac i odmah postane svedok saradnik? Pa nije lud.
o jebote... nema veze, zaboravi... Tanovic i Arsic su svetla u mraku srpskog fudbala! Jel sad valja?
Link to comment

Najveci problem je sto, pored svih ovih detalja i "slucajnosti", verovatno se nece desiti nista, ama bas nista!Zbog toga treba ceo serijal sa engleskim titlovima poslati u UEFU i FIFU, a posto se sada vec radi o medjunarodnim vezama, ne bi skodilo ni da se posalje Interpolu... I mi se, kao sto rece Nebojsa nerviramo sto Zvezda ili Groblje nista ne mogu i sto vise nema pravih igraca...Dosadasnji highlight - Curkovic "Tri za tri - sta je to - ja ne znam ni kako funkcionise kladionica!" :Hail:

Link to comment
o jebote... nema veze, zaboravi... Tanovic i Arsic su svetla u mraku srpskog fudbala! Jel sad valja?
Kako da ne, uvek sam volio takve - ja nisam mogao nista, sve su drugi, jebi ga morao sam....
Link to comment

Meni smeta sto ce neko da stekne utisak da je Bulic covek koji se eto borio za srpski fudbal, nije ucestvovao u mutnim radnjama i stalno je bio u opasnosti da mu se nesto desi zbog tog postenja. Vidim kao veliku manu insajdera ako se u narednim emisijama ne pozabave Bulicevim poslovima. Ovako emisija ispada kao poligon za licni obracun Bulica sa Terzicem. Jer Bulic sigurno nije nista bolji a cak je u nekim aspektima i gori od onih koji se pominju u emisiji. Ako se kao argument protiv Terzica koristi 12 uzastopnih meceva koje je dobio domacin u mecevima Sutjeske i Ofk Beograda, onda se moralo reci da je ista situacija i u mecevima Zeleznika i Sutjeske uz dodatak da su u mecevima izmedju Radnickog sa Novog Beograda (ako neko ne zna Bulic je imao u sezoni 2004-05 dva kluba u prvoj ligi, Radnicki je bio njegov klub) i Sutjeske oba puta slavili gosti sa po 1:0. Mora se postaviti pitanje Bulicu kako vlasnik kladionice moze imati klubove u prvoj ligi. Pa se onda desi ovako nesto. Da ne pominjem koliko igraca ima Bulic po klubovima prve lige. A sto se tice cetvorke iz Vojvodine pretpostavljam da Arsic misli na Tatalovica , Vucurevica, Vukovica i Opacica jer su oni bili glavni zagovornici njegove smene sa mesta predsednika FS Vojvodine.

Link to comment
o jebote... nema veze, zaboravi... Tanovic i Arsic su svetla u mraku srpskog fudbala! Jel sad valja?
Pa jel ti ocekujes da o mafiji u fudbalu pricaju ljudi koji su cisti?
Link to comment
Najveci problem je sto, pored svih ovih detalja i "slucajnosti", verovatno se nece desiti nista, ama bas nista!Zbog toga treba ceo serijal sa engleskim titlovima poslati u UEFU i FIFU, a posto se sada vec radi o medjunarodnim vezama, ne bi skodilo ni da se posalje Interpolu... I mi se, kao sto rece Nebojsa nerviramo sto Zvezda ili Groblje nista ne mogu i sto vise nema pravih igraca...
Ne bih polagao previše nade u pomenute institucije fudbala, budući da tamo sede ništa manji mafijaši od ovih o kojima priča Insajder. Jedino što imaju više stila i obrću daleko veći keš. Mnogi od još uvek aktivnih čelnika evropskog fudbala su u aktivnim mafijaškim kombinacijama sa raznoraznim Terzićima, Miljanićima, Džajićima i ostalim kriminalcima koji drže fudbal u Srbiji i teško je očekivati da će krenuti u rat protiv svojih poslovnih partnera ili ne daj bože pokretati istrage koje bi lako mogle da dovedu do njih samih.
Link to comment

Insajder je (za sad) 1 poveće govno. Ništa novo nismo čuli, sve su to priče koje se "znaju" godinama unazad. Još na sve to imamo Acu Bulića, koji glumi poštenje i 1 velikog borca za srpsku stvar u srpskom fudbalu i Branka Bulatovića koji je herojski pao pri odbrani ulaza u FSSCG. Nigde ni reči o Acinoj kladionici, Bulatovićevom zelenašenju, kako su Mika Brašnović i Terzić preuzeli OFK... Možda u sledećim epizodama dotaknu i nešto konkretno, ali za sad je obično sviranje kurcu.

Link to comment
Meni smeta sto ce neko da stekne utisak da je Bulic covek koji se eto borio za srpski fudbal, nije ucestvovao u mutnim radnjama i stalno je bio u opasnosti da mu se nesto desi zbog tog postenja.
Pa ako ce neko o njemu misliti nesto pozitivno nakon njegovog sopstvenog konkretnog i pri cistoj svesti datog priznanja da je krajem 1990-ih kao vodj od Zeleznika pustao utakmice Arkanovom Obilicu, Matkovicevom Sartidu, Vlajkovom Milicionaru i Vojvodini Zivka Sokolovackog, te zmurio na namestene utakmice dok je bio predsednik Zajednice prvoligasa (e.g. OFK-Obilic) onda super.Onoliko koliko su Bagzi i Cume "bolji" od Legije i Duce Siptara toliko je i Dragan-Aca bolji od Brana i Arkana - cenim da je to vecini jasno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...