Jump to content
IGNORED

Tips & Tricks


JozoMujica

Recommended Posts

  • 10 months later...

http://www.studylifestyle.com/2016/xtra-pc/1/

 

Sta je ovo koji moj, da li je realno da sljaka?  :o Mislim, ja imam solidan komp i nemam nijedan stari na kojem bi se probalo ali zvuci zanimljivo.

 

Naravno, pa vidis da ih proizvodjaci kompjutera mrze :D

Salu na stranu - ovo je butabilan linuks na usbu koji ti menja windows, naravno da je brze. Samo, to mozes i sam da instaliras na hard...

Link to comment

Naravno, pa vidis da ih proizvodjaci kompjutera mrze :D

Salu na stranu - ovo je butabilan linuks na usbu koji ti menja windows, naravno da je brze. Samo, to mozes i sam da instaliras na hard...

Pa to...

Meni iskočilo kao oglas na fb i onda se prisetim jednog EeePC kojeg sam imao i na kojem sam probao više tih distribucija...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Patim se sa aktivacijom Prozora 7 (prvo sam skinuo neki aktivator sa neta pa pokupio neku rusku viruščinu, jedva se otresoh toga pomoću Malwarebytesa). Zatim nađem ovo na netu:

 

 

Uradio sam to brisanje slui fajlova i ovo u komand promptu, sve proteklo regularno (kako je i opisano u klipu).

Nakon toga dobio sam ovo:

act.JPG

 

Interesuje me šta mogu da očekujem za 3 dana i da li je dobro brisati ove slui fajlove?

Uradio sam to radi eksperimenta, u krajnjem slučaju ću da metnem novi prozor, ali sam nestrpljiv da čekam tri dana, pa ako neko može da mi objasni šta me očekuje u bliskoj budućnosti, bio bih mu zahvalan.

 

 

Link to comment

Imaš ključeve za Win 7 na ibeju za dolar-dva, što se gnjaviš sa tim? 

Nisam još ovladao tim modernim sistemima plaćanja, a volim ovaj salonski anarhizam više nego leba da jedem.

Link to comment

Jel to funkcioniše? Probao neko?

 

Ja sa Office-om 2013. Uredno se prijavio na MS sajt. Ključ sam dobio u email poruci, iso skinuo sa MS sajta. 

 

Anarhizam je Linux, piratski Windows je kradja. :fantom:

 

Win 7 će uskoro biti abandonware. :D

Link to comment

A legalni Windows je privatizovanje/komodifikacija general intellecta:fantom:

 

Ni manje ni više nego npr. pesma. Mislim, nije autor izmislio tih 12 polutonova od kojih mu se sastoji.

Ili knjiga. Kako neko može da prodaje knjigu ako nije sam izmislio slova?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...