Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

Kakvo epsko klanje sa United City MCFC  :hail:  :hail:

 

Sudarili smo se sa petoricom istovetnih vedeta (Justin, Salah, Grealish, Son, Kane) tako da su odlučivale nijanse.

 

Ja poslao na klupu Justina a u odbranu stavio Dallasa, očekujući da će LFC da prođe bolje nego LCFC :isuse:

 

I naravno dao traku Kejnari a protivnik Salahu.

 

Kako sam ga, za ime sveta, pobedio onda?

 

Pa, tako što su Vardy i Wilson malkice izvadili stvar. Ali ne bi mi ni to pomoglo da se desilo samo jedno od sledećeg:

- da Dallas nije ničim izazvan zabio na OT i završio sa 5 poena umesto sa -1

- da Watkinsu (protivnikovom napadaču) nije poništen gol protiv WBA usled milimetarskog zaleđa

- da se Chillwell nije sinoć povredio u 10. minutu i tako izbio protivniku minimum 5 poena iz džepa

 

I tako ja uzmem ovo sa 5p razlike jer mi je Justin ušao sa klupe i doneo 8p. A ušao je sa klupe jer je u prvih 11 bio Gross koji je presedeo ceo meč protiv SHU na klupi. Inače, njega sam specijalno za ovo kolo doveo kao neko tajno oružje koje je trebalo da donese poene tamo gde je protivnik bio tanak :isuse: 

 

Od subote do ponedeljka pomno pratio dešavanja. Zbog ovakvih vikenda igram fantasy.

 

Sve najbolje MCFC u nastavku sezone.

 

  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, Redoran said:

Kakvo epsko klanje sa United City MCFC  :hail:  :hail:

 

Sudarili smo se sa petoricom istovetnih vedeta (Justin, Salah, Grealish, Son, Kane) tako da su odlučivale nijanse.

 

Ja poslao na klupu Justina a u odbranu stavio Dallasa, očekujući da će LFC da prođe bolje nego LCFC :isuse:

 

I naravno dao traku Kejnari a protivnik Salahu.

 

Kako sam ga, za ime sveta, pobedio onda?

 

Pa, tako što su Vardy i Wilson malkice izvadili stvar. Ali ne bi mi ni to pomoglo da se desilo samo jedno od sledećeg:

- da Dallas nije ničim izazvan zabio na OT i završio sa 5 poena umesto sa -1

- da Watkinsu (protivnikovom napadaču) nije poništen gol protiv WBA usled milimetarskog zaleđa

- da se Chillwell nije sinoć povredio u 10. minutu i tako izbio protivniku minimum 5 poena iz džepa

 

I tako ja uzmem ovo sa 5p razlike jer mi je Justin ušao sa klupe i doneo 8p. A ušao je sa klupe jer je u prvih 11 bio Gross koji je presedeo ceo meč protiv SHU na klupi. Inače, njega sam specijalno za ovo kolo doveo kao neko tajno oružje koje je trebalo da donese poene tamo gde je protivnik bio tanak :isuse: 

 

Od subote do ponedeljka pomno pratio dešavanja. Zbog ovakvih vikenda igram fantasy.

 

Sve najbolje MCFC u nastavku sezone.

 

Kad ovo vidim ovako taksativno navedeno mogu samo da zaplacem... po drugi put

 

Nadam se da cemo popiti po pivo dok slavimo promociju u Premer!

Link to comment

Smara vise ovo jedinstvo igrackog kadra... Bilo bi dobro da mudraci iza FPLa smisle neki nacin za padanje cena baziran na neucinku i neposedovanju igraca, a ne samo ba transferout, kako bi se moglo vise kombinovati...

  • +1 1
Link to comment

meni bas deluje suprotno. u odbrani mnogo vise opcija npr. za sredinu i napad imas vise taktika sto mozes koristiti, nesto sto ranije nije bilo toliko zastupljeno.

 

prethodnih godina su svi imali kdb, salah, taa, lundstram/awb, kane/aguero....

Link to comment

Mislim da je u odbrani mnogo više opcija jer velikani veoma slabo klinšituju a odlično se za sada drže razni Sotoni i Vile, pa onda možeš da sastaviš sasvim korektnu odbranu gde niko neće biti skuplji od 5m i prebaciš višak love u srednji red kako bi mogao da priuštiš Salaha, Sona i Bruna plus neka dva poluraspada. U napadu je lakši izbor nego pre jer su Pepovi špicevi truba, Rashford i Firmino nisu vredni tih para a Timo možda i jeste ali ih ne isplaćuje.

Link to comment

treba da se uvede nova pozicija zadnji vezni, da dobija više poena za cs od veznih, a manje od odbrane :sleep: ili da se svi takvi prebace u odbranu. ovako je cela jedna pozicija bitnih grača nevidljiva za fantazi

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...