Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

7 minutes ago, Redoran said:

 

Taman je sazrelo da ih neko propisno unakazi. Zato sam ja pojačao prisustvo Spursa u fantasy timu i naravno biće 1-1.

 

 

 

Pa ne bih ja rekao da je njihova forma fluke, dramatično to bolje izgleda u odnosu na početak sezone. A i personel je posve drukčiji, nema nekakvih Tim Ream-ova, Odoi-a i slično. Čak i ovaj gol što su primili je iz penala, za koji je docnije poništena suspenzija Andersenu, što znači da je stav FA da tu faula nije ni bilo.

 

With all this written, ne bi bio nikakav smak sveta da im Harry spakuje 3 komada. :)

Link to comment
 
Pa okej je imati ga, ovako iz glave, čini mi se da mu je malo pala cena ili ne?
 
Nemam pojma, nisam gledala, ali ne bi trebalo.
Mehh Rodzers, da je igrao od pocetka one sanse Ihenaca bi realizovao -.-
Sad cekam da me dokusuri Kejn, jer tako to ide :cry: a ocajan bio na tri poslednje -.-
Ali nek bude ovako kako@Redoran kaze uz gol Sona.
Link to comment

Pa gledam naravno, da li imam dovoljno da kupim, a s obzirom da uvek imam nesto u steku, nisam imala nekih problema uz odredjene kombinacije. A to koliko je kostao a koliko je sada, jok.
Bas da vidim koliko mi vredi tim.

Link to comment

tri ili cetiri sezone igram fpl i uvek sam najvise problema imao sa napadacima. bilo koga da stavim taj ulazi u crnu seriju. evo sad je bamford sledeci. odbijao sam da ga stavim do sada i evo pet gola i on nista osim pisljive asistencije. pre toga werner a posle njega i kane prestao da daje golove otkad mi je u ekipi.

 

tako je bilo i prethodnih sezona, sve mi zavisi od odbrambenih igraca i diferentiala u sredini.

Link to comment
27 minutes ago, 189- said:

tri ili cetiri sezone igram fpl i uvek sam najvise problema imao sa napadacima. bilo koga da stavim taj ulazi u crnu seriju. evo sad je bamford sledeci. odbijao sam da ga stavim do sada i evo pet gola i on nista osim pisljive asistencije. pre toga werner a posle njega i kane prestao da daje golove otkad mi je u ekipi.

 

tako je bilo i prethodnih sezona, sve mi zavisi od odbrambenih igraca i diferentiala u sredini.

 

javljaj na vreme kog kupuješ sledećeg.

budi timski igrač, ne sam Safete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...