Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

Na pragu prve pobede konačno, kad Topolicama sa klupe ulazi ničim izazvani Lamptey sa 9 poena :lol:  Večeras se čeka minus poena Justina da ovaj nerešeni skor ode na pravu stranu. 

Link to comment
2 hours ago, Svarog said:

ja jurim 6 poena razlike sa Jamesom koji je i dalje upitan za pojavljivanje večeras #srećokurata

I ja ga čekam, evo oporavlja se zadivljujućom brzinom, već je na 75% da će zaigrati :isuse:

Link to comment

Naravno da sam prodao Mitrovića pred ovo kolo i da odmah ima 2 asistencije. Uzeo sam Bamforda umesto njega tako da očekujem crveni večeras za istog. :isuse:

 

Javljam vam kad prodam Kejna.

Link to comment

Izgubih 47-46 zbog penala nad Medisonom u 90-om min nakog var-a (koji je protivniku zbog toga doneo 3 poena). Cestitke kolegi Kupovna pilad naravno.

3 dana smo se jurili sa poenima i bili sve vreme tu negde.. ovo pocinje da mi se svidja, cak ni u kladionicu vise ne idem :D

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Nastavljam da briljiram sa transferima Mitrović out Bamford in. Ipak imao sam sreće pa je Harisonov poen bonusa odneo pobedu, upravo za taj 1 poen, u odnosu na Muslina.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, ducca said:

Na pragu prve pobede konačno, kad Topolicama sa klupe ulazi ničim izazvani Lamptey sa 9 poena :lol:  Večeras se čeka minus poena Justina da ovaj nerešeni skor ode na pravu stranu. 

Cestitke,

 

na kraju je prelomila Pulisiceva povreda na zagreevanju i cinjenica da Ryan nicim izazvan nije branio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...