Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Jaooo mogao je Mitar izbiti CS Ubiju  :isuse:

 

 

Iskreno, mislima sam već u sledećem kolu jer sam dozvolio da me info ekipa sa PL topika navuče da je James osakaćen na par meseci :D

Ono što zaista treba da zabrine je činjenica da sam 2 od ta 4 napravljena transfera istrošio na pedaliranje Bruna i Vardija... 1 struka :covid19:

Link to comment
11 minutes ago, ubibobi said:

Iskreno, mislima sam već u sledećem kolu jer sam dozvolio da me info ekipa sa PL topika navuče da je James osakaćen na par meseci :D

Ono što zaista treba da zabrine je činjenica da sam 2 od ta 4 napravljena transfera istrošio na pedaliranje Bruna i Vardija... 1 struka :covid19:

 

Malopre tek videh da si -8 u startu, ali ne bi me čudilo da večeras KDB ubeleži 2 gola i 3 asistencije.

Link to comment
20 minutes ago, John Coltrane said:

 

Malopre tek videh da si -8 u startu, ali ne bi me čudilo da večeras KDB ubeleži 2 gola i 3 

To što sam stavio za kapitena mrtvog KDB pored onakvog Salaha je jasan pokazatelj da minje potrebna slamka spasa.

 

Ed. Pri tome, da se razumemo, konstatacija "mrtvi KDB" ne spada u pokušaj čak i nekog suptilnog džinksa :sad:

Link to comment
18 hours ago, ubibobi said:

To što sam stavio za kapitena mrtvog KDB pored onakvog Salaha je jasan pokazatelj da minje potrebna slamka spasa.

 

Ed. Pri tome, da se razumemo, konstatacija "mrtvi KDB" ne spada u pokušaj čak i nekog suptilnog džinksa :sad:

 

Iskustvo me je naučilo da protiv tebe ne mogu da računam na pobedu do ponedeljka u podne, tako daaaaa...

Link to comment
8 minutes ago, Moća said:

Ne verujem da postoji neko ko ima Salaha a da mu nije dao ©

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ja mu nisam dao ali iz taktičkih razloga..ni to nije pomoglo

Link to comment

Ne diži mi cenu Džone, nisam zaslužio :blush:

 

Sa druge strane, činjenica da ste me do danas pobedili samo ti i Đubretari govori u prilog tome da si se našao u veoma probranom društvu :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...