Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

U Brodu 62:62, u nekoj drugoj ligi izgubio 63:62. Polako dolazimo do tačke u kojoj se u svim timovima vrti istih 25-30 igrača i onda rezultat zavisi od izbora kapitena i ono malo igrača koji se razlikuju.

Link to comment
On 9.11.2020. at 0:28, Daddy Cool said:

U Brodu 62:62, u nekoj drugoj ligi izgubio 63:62. Polako dolazimo do tačke u kojoj se u svim timovima vrti istih 25-30 igrača i onda rezultat zavisi od izbora kapitena i ono malo igrača koji se razlikuju.

 

Rekao bih da si sa mnom odigrao u brodu 62:62, ali smo inace imali cela 2 ipo ista igraca, jer Lashela iz Njuke ni ti ni ja ne znamo sto imamo:)

Link to comment

Daddy Cool je valjda 25.maj i proverio sam da nema u timu lascellesa, vi ostali ste još uvek ispod fantazi radara ali se nadam da će vam ovaj info pomoći da se raspetljate iz gordijevog 62626262 čvora :fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Pa kazem ti, ja :D

 

Ako je istina ovo što @ubibobi priča, igrali smo ja i

 

Ne znam kako je izvukao iks, zadnji put kad sam pogledao imao sam 3 boda manje, ali i čekao 3 boda sa klupe i duplirane salahovske bonus poene. Ja bio već utefterio pobedu, kad juče imam šta da vidim :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...