Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, Pantelija jr said:

Evo ni meni nije bilo jasno, da se prijavim...

Pa kad nemaš taj prefinjeni smisao za humor.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Zlurad said:

Em ti UEFA placa premije, put, smestaj, odigravanje utakmice em imas sansu da igras barabar sa nekim iz neke druge evropske zemlje i da vidis gde si.

 

a? pa nema šanse bre da je to istina!? :blink:

reci da me zajebavaš :lolol:

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

ja se samo zajebavao, mislio sam da je ocigledno. odlican post inace.

 

ja se nisam zajebavao :fantom:

  • +1 1
Link to comment

eno dao sam mu ja da nadoknadim. istina je istina, pa neka je i sasvim slučajno nabasao na nju

 

ja se ne dam zaplašiti dugačkim postovima :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Nuno napušta Wolvese i mogao bi biti nova marioneta Mendesa novi trener Spursa. Kakav bi to bio šou. :D 

 

Kane bi mogao stopama svog uzora Sheringhama.

Link to comment

kejnu je vidim baš stalo da pređe u siti, danas ladno izjavljuje De Bruyne a striker's dream to play with :ajde:

 

dobar je momak i solidan igrač, ali mislim da će morati da se zadovolji salfordom. mi prosto ne bacamo tolike pare na igrače.

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kejnu je vidim baš stalo da pređe u siti

dobar je momak i solidan igrač, ali mislim da će morati da se zadovolji salfordom. mi prosto ne bacamo tolike pare na igrače.

Generisana poruka. Randomize Ruxin :D

Link to comment
6 hours ago, ArleKino said:

Nuno napušta Wolvese i mogao bi biti nova marioneta Mendesa novi trener Spursa. Kakav bi to bio šou. :D 

 

Kane bi mogao stopama svog uzora Sheringhama.

 

Koja je kvota da ga nasleđuje neki Portugalac, pošto nema šanse da ovo što je Nuno ostavio vodi neka druga nacionalnost

Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Koja je kvota da ga nasleđuje neki Portugalac, pošto nema šanse da ovo što je Nuno ostavio vodi neka druga nacionalnost

 

Pa spominje se već Bruno Lage tako da je klađenje na Portugalca blokirano.

 

Meni je NES i sav taj Mendesov projekat u Wolvesima od početka odvratan, a ne vidim NES-a kao trenera za ijedan tim koji puca na titule.

  • +1 1
Link to comment

Sto ti je odvratan, zbog gomilanja Portugalaca? 
 

Ukusi na stranu, cinjenica je da su Vulvsi sada postali jedan vrlo stabilan prvoligas, od tima koji se seljakao u i iz broda svake 2-3 godine. Gde su oni a gde je sad neki Svonsi ili Boro.

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Sto ti je odvratan, zbog gomilanja Portugalaca? 
 

Ukusi na stranu, cinjenica je da su Vulvsi sada postali jedan vrlo stabilan prvoligas, od tima koji se seljakao u i iz broda svake 2-3 godine. Gde su oni a gde je sad neki Svonsi ili Boro.

 

Ne, što se mene tiče neka imaju milion Portugalaca, ali problem je ta veza sa portugalskim Ramadanijem koji im je i dovukao Nevesa, Moutinha, Patricija...

  • +1 2
Link to comment

Ako neko nije gledao intervjue sa SAF-om na youtubu neka odgleda. Ovo je neki dodatak filmu koji nikako ne uspevam da nadjem po trafikama a ako je neko uspeo neka mi slobodno pusti pp. Never give in. Kapiram da mogu da ga nadjem za 2 minuta ali me mrzi :ph34r:

 

Krenite odavde https://www.youtube.com/watch?v=Kit2Vej29Xc pa nastavite. Kog igraca bi potpisao od ovih u poslednjih 20 godina. Kejna ofc. I Liverpul vise puta, prilicno pozitivno. "When Klopp asked me which team to pick in England I've told him pick the best team..."

 

 

 

Edited by Zlurad
Link to comment

@Zlurad

 

https://www.manutd.com/en/news/detail/feature-on-the-sir-alex-ferguson-never-give-in-world-premiere

 

Juče je bila premijera, zato ga još uvek nema nigde.

Ja se nadam da će dati na MUTV pa mogu snimiti/okačiti.

 

Dotle možeš naći ovo na SKY

 

 

 

 

A i ovo je nešto od svežijih doku. ima ceo na BBC.

 

 

https://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/m000vt7g/ian-wright-home-truths

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...