Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Uspeli da šutnu jednom u okvir za poluvreme, a ovima na golu treći golman :isuse: 

 

Šta je Salah promašio, 5 metara preko gola sa 6 metara razdaljine :hail: Tarkowski i Mee po jedno vrhunsko uklizavanje u 100% šansi.

 

Biće ovde gusto do kraja, Rhys Williams ne zna gde se nalazi, Wood pored njega deluje kao Ibra. 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Uspeli da šutnu jednom u okvir za poluvreme, a ovima na golu treći golman :isuse: 

 

Šta je Salah promašio, 5 metara preko gola sa 6 metara razdaljine :hail: Tarkowski i Mee po jedno vrhunsko uklizavanje u 100% šansi.

 

Biće ovde gusto do kraja, Rhys Williams ne zna gde se nalazi, Wood pored njega deluje kao Ibra. 

gustih 0:3 :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Biće ovde gusto do kraja, Rhys Williams ne zna gde se nalazi, Wood pored njega deluje kao Ibra. 

 

Ali kako je posle svog kiksa majstorski izblokirao Ibru :hail:

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

Ali kako je posle svog kiksa majstorski izblokirao Ibru :hail:

 

Posle negde šesnaestog kiksa, da.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

@Lancia Inshallah. 

 

Ali meni se više gustih 1:1 javlja.

 

Ajd nađite se na pola puta pa da bude gustih 1:2

  • +1 2
Link to comment
Just now, Jean-Luc Picard said:

 

Ajd nađite se na pola puta pa da bude gustih 1:2

 

Eto ja se nadam da ti uzmes parice, sve ostalo je nebitno :lalab:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Posle negde šesnaestog kiksa, da.

 

jesi li video sada kako je Net propustio igrača a Ris u uigranoj akcij zatvorio ugao Vudu da bi Alison lagano odbranio? :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Net Filips ne da, Uini kadar nevera!

 

Što više gledam Vilijamsa, to mi je Filips srcu draži. Pravi karagerovski balvan, ne možeš da ne voliš takve trudbenike.

 

Dočim ono kovrdžavo derle... slabaša, spor, i nervno labilan, ne znam ko je procenio da taj može da igra štopera. 

 

Odličan rezultat do sada, imajući u vidu da ni on, ni Fabinho, ni Salah ne mogu da se sastave.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Što više gledam Vilijamsa, to mi je Filips srcu draži. Pravi karagerovski balvan, ne možeš da ne voliš takve trudbenike.

 

Dočim ono kovrdžavo derle... slabaša, spor, i nervno labilan, ne znam ko je procenio da taj može da igra štopera. 

 

Odličan rezultat do sada, imajući u vidu da ni on, ni Fabinho, ni Salah ne mogu da se sastave.

 

Ja ne znam da li gledam Neta FIlipsa ili prajm Hipiju!

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...