Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Hoće Totenham vijati Evropu u zadnjem kolu ili tanakovati?

 

Ne moraju valjda da tankuju do 5:0

Link to comment

Totenham po igri koju je prikazao danas vrlo lako može da bude sautemptovan™ u Lesteru. Tako da ima nade da Lesta nadoknadi -4 gola. Iako se očekuje i tradicionalna sklanjalica Hodžsona na Enfildu, pošto mu je zadnja tekma u karijeri, očekujem da njegova ekipa izgubi bar sa nekim dignitetom, golom razlike. Sve to možda bude i nebitno, jer Oli Votkins i Vilini akademci vrlo lako mogu da zagorčaju Tuhelovo popodne.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Totenham po igri koju je prikazao danas vrlo lako može da bude sautemptovan™ u Lesteru. Tako da ima nade da Lesta nadoknadi -4 gola. Iako se očekuje i tradicionalna sklanjalica Hodžsona na Enfildu, pošto mu je zadnja tekma u karijeri, očekujem da njegova ekipa izgubi bar sa nekim dignitetom, golom razlike. Sve to možda bude i nebitno, jer Oli Votkins i Vilini akademci vrlo lako mogu da zagorčaju Tuhelovo popodne.

 

Ja nekako računam da su minimalne šanse da i Kane i Salah ovako tragično zakažu dva kola za redom. Ako bar jedan od njih bude na svom nivou, neće moći Lečester da popravi gol razliku u odnosu na naše™ za 5+.

 

A Tuchel ako uspe da ne dobije rekreativnu Vilu, bolje mu je da se ne pojavljuje protiv Ruxina u finalu CL.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Totenham po igri koju je prikazao danas vrlo lako može da bude sautemptovan™ u Lesteru. Tako da ima nade da Lesta nadoknadi -4 gola. Iako se očekuje i tradicionalna sklanjalica Hodžsona na Enfildu, pošto mu je zadnja tekma u karijeri, očekujem da njegova ekipa izgubi bar sa nekim dignitetom, golom razlike. Sve to možda bude i nebitno, jer Oli Votkins i Vilini akademci vrlo lako mogu da zagorčaju Tuhelovo popodne.

Sad sam proverio, Hodžson vs Enfild 1 pobeda, tri nerešene, dva poraza. Pamtim ona dva gola Bentekea.

Link to comment
31 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Što više gledam Vilijamsa, to mi je Filips srcu draži.

 

 

Ja napisah pre jedno 10 strana, Net je pravi ostrvski balvan kakve smo voleli da gledamo. Glava ide gde kopacka nece. Sto bi rekli ovi sa skaja "Filips u dve utakmice promasio glavom dve lopte: prvu kad je alison dao go drugu u 90. minutu u 16" I opet je MoTM. Pre bi njega nego stariju verziju Wiliamsa.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

A Tuchel ako uspe da ne dobije rekreativnu Vilu, bolje mu je da se ne pojavljuje protiv Ruxina u finalu CL.

 

Ne znam koliko će klinaca da izvedu, ali po onome što sam video ove sezone, Vila ima možda i najperspektivnije klince. Doduše bili su i primorani da ih koriste zbog onog pičvajza sa kovidom. Dobro su parirali Livdži u kupu. A i danas dvojica ušla i jedan odma stativu zatego.

Link to comment

Nedelja je za kupanje jer jeftina struja i....

 

Liverpool are in control of their own Destiny.

If Liverpool win their final match, the only scenario that Liverpool do not finish top 4 is

  • Leicester City score five or more goals against Tottenham

  • Chelsea win at Aston Villa

  • Liverpool only win their final match 1-0

In this Scenario both Liverpool and Leicester City would be tied at 69 points.

In a tiebreaker, Goal Difference is first determining factor. If both are tied on GD, the 2nd determining factor is goals scored across all competitions for the season (GF). If both GD and GF are equal, then the premier league considers both teams tied at the same ranking, which would make it difficult for UEFA to choose who gets Champions League.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

E1x6fKCWUAIpMLQ?format=jpg&name=small

 

Ko je ovo?

 

edit: skontao

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Kako mi je milo što smo se posrali Woyu u oproštajnu tortu i što je to majstorski uradio Martinelli. :wub: 

 

Šansa za St Totteringham's Day ozbiljno rastu, ali valja preživjeti Brighton.

Link to comment

Efekat pandemije: ovo je prva sezona u istoriji PL u kojoj će biti više pobeda gostiju (150) nego pobeda domaćina (137), s obzirom da ima još samo 10 mečeva do kraja.

 

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

Efekat pandemije: ovo je prva sezona u istoriji PL u kojoj će biti više pobeda gostiju (150) nego pobeda domaćina (137), s obzirom da ima još samo 10 mečeva do kraja.

 

 

Pisao sam već ranije da efekat pandemije utiče i na dosta ravnomerniji odnos penala home/away. Gosti imaju priliku da konačno odnesu pobedu u slučaju berićetnog poslednjeg kola.

 

Screenshot-20210519-234631.png

 

I koliko guslanja da se svira mnooogo više penala nego inače, a samo par penala više nego 2010. ili 2007. Još da se nisu izglupirali u prvih 5-6 kola sa sviranjem svake ruke, bila bi optimalna brojka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...