Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Premijer liga je odlučila da će u ovoj sezoni klubovi moći da igraju jednu utakmicu uz prisustvo samo domaćih navijača, ali da je za sada potrebno zeleno svetlo od Vlade.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ma moći će to i ranije, dobro im ide vakcinacija, stvari se vraćaju pod kontrolu... čim City bude i matematički osvojio titulu, počeće prvi navijači da se vraćaju na tribine.

 

Ali nikako pre toga. Ne sme nijedan navijač Liverpula da na stadionu proslavi šampionsku titulu osvojenu davne 2020, inače bi se svet srušio. A očuvanje svetskog poretka je, naravno, prvi prioritet za krizni štab.

 

:fantom: 

Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Vi bas umete da izaberete :fantom: Varane je zesci kikser.

 

Daj mi jednog stopera koji nije imao kiks za klip sa muzikom iz Beni Hila? Ili još bolje reci mi koga bi ti doveo u voljeni klub da možeš da biraš na DC?

 

Moderan fudbal™ od stopera (ko je rekao golmana) zahteva sve što je pre manje od 2 decenije bilo rezervisano za vezne igrače. Akcenat je na iznošenju lopte, na brzim kratkim pasovima na malom prostoru, na rešavanju situacija pod presingom, a markiranje igrača, skok igra, i oduzimanje lopte u situacijama 1na1 je u drugom planu.

Varan je iskusan igrač, igrao je u najuspešnijem timu zadnjih 10 sezona, uzeo Svetsko prvenstvo igrajući svaki minut, nije preterano sklon povredama (mislim da je samo one prve sezone nešto duže pauzirao), nije zvezda društvenih mreža, ne menja frizuru svake nedelje niti se hvali novim tetovažama, ne pamtim ga kao prljavog igrača pogotovu znajući da mu je onaj govnar Ramos petogodišnji partner u zadnjoj liniji.

 

Meni je Varan to good to be true u ovom trenutku, al ajde videćemo...

 

 

edit: I možda najvažnije™ agent mu je rodjeni brat, a ne ono debelo djubre Raiola.

Edited by John Coltrane
  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, John Coltrane said:

 

Daj mi jednog stopera koji nije imao kiks za klip sa muzikom iz Beni Hila? Ili još bolje reci mi koga bi ti doveo u voljeni klub da možeš da biraš na DC?

 

Moderan fudbal™ od stopera (ko je rekao golmana) zahteva sve što je pre manje od 2 decenije bilo rezervisano za vezne igrače. Akcenat je na iznošenju lopte, na brzim kratkim pasovima na malom prostoru, na rešavanju situacija pod presingom, a markiranje igrača, skok igra, i oduzimanje lopte u situacijama 1na1 je u drugom planu.

Varan je iskusan igrač, igrao je u najuspešnijem timu zadnjih 10 sezona, uzeo Svetsko prvenstvo igrajući svaki minut, nije preterano sklon povredama (mislim da je samo one prve sezone nešto duže pauzirao), nije zvezda društvenih mreža, ne menja frizuru svake nedelje niti se hvali novim tetovažama, ne pamtim ga kao prljavog igrača pogotovu znajući da mu je onaj govnar Ramos petogodišnji partner u zadnjoj liniji.

 

Meni je Varan to good to be true u ovom trenutku, al ajde videćemo...

 

 

edit: I možda najvažnije™ agent mu je rodjeni brat, a ne ono debelo djubre Raiola.

Ma bre zezam se, imao je skoro neke fatalne brljotine, inace je pouzdan i dobar tehnicar. Skroz OK igrac.

A Raiola se stesao, videh ga na TV-u, kad je bio u Barseloni sa Halandovim caletom. Jedino sto je ostao djubre:) 

Link to comment

tottenham na twitteru predstavio novog sponzora - farbara dulux. nista cudno, osim sto je admin duluxa na twitteru trolovao tottenham najstrasnije nakon objave sponzorstva...

 

1024.jpg?width=620&quality=85&auto=forma

 

EzATJM0WgAARBq6?format=jpg&name=small

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...