Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Nešto kao onaj gol Liverpula protiv WHU sezonu pre uvođenja VAR-a. :D

 

To je bio baš WTF momenat :lol:

 

Link to comment

Uvek postoji očigledno i očiglednije. A uvek će biti navijačkih rasprava i ubeđivanja, koliko god "idealna" pravila bila. Ono što svima izmiče da prokomentarišu je da nijedan neregularan gol, gol iz ofsajda nije priznat ove sezone, a to je bila jedna od suština uvođenja VAR. Svakako da će se godinama taj sistem usavršavati, jer ovo je tek početak.

Link to comment

Da batalimo VAR, nešto sam baš sjeban danas povodom kovida

DA pitam braću pulđane, ali iskrene odgovore, kako se osećaju obzirom da su na trećini trke ostali bez titule?

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Da batalimo VAR, nešto sam baš sjeban danas povodom kovida

DA pitam braću pulđane, ali iskrene odgovore, kako se osećaju obzirom da su na trećini trke ostali bez titule?

 

Pa nije toliki problem, posle one dve ludačke sezone, morao je umor da se oseti, a čak nije ni umor sada bio razlog za pad. Nešto kao Sitijeva prošla sezona, kada su oni pali posle dve izuzetne sezone zaredom. Dogodine, ako ne bude povreda i uz jedno dva pojačanja na nivou Žote ove sezone, eto i 20. titule, uveren sam. 

 

Plus, nije isključeno da će sutra uveče početi da se traže hoteli po Istanbulu, ko zna :D

 

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Kako je brzo i elegantno VAR rešio večeras situaciju kad je Mbapeu sviran ofsajd, nikakva grafika, pazusi, sve ne znam da li je trajalo pola minute, a bilo je vrlo blizu. Gde smo mi a gde je Evropa...

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, renne said:

Da pitam braću pulđane, ali iskrene odgovore, kako se osećaju obzirom da su na trećini trke ostali bez titule?

 

Ukratko, bedno. 

 

Nije da sam očekivao da je odbrane, mnogo bi bilo tri vezane trofejne sezone, ali ovoliki raspad me je stvarno iznenadio. Nije ni toliko u rezultatima problem koliko u bezvoljnom, bezidejnom pristupu igri koji već dugo traje.

 

Klopp je, bojim se, ostao bez ideja. Od kako je došao, on je stalno nešto menjao i prilagođavao da štonokažu keep things fresh: od krpljenja rupa koje mu je ostavio Brodžers, do ludački agresivnog gegenpresa po krilima, do konzervativnijeg pristupa i užih napadačkih pozicija, do oslanjanja na becomučno bekovsko centriranje protiv povučenijih timova... a sad? Šta je novo ove sezone uveo? Ništa bitno, rekao bih. Kao da očekuje isti onaj output od uspehom zasićenih, hronično premorenih igrača, od kojih se polovini bliži istek ugovora, a pritom igraju pred praznim tribinama. 

 

Ne mogu baš za sve da krivim Floparu, ne znam ni ja šta bih radio da sam na njegovom mestu, ali deluje mi da se neće još dugo zadržavati u Liverpulu. To što se kolega copi nada 7. kupu krajem maja i 20. ligi dogodine, to je čista samoobmana. Ovaj tim, sa ili bez Kloppa, uskoro će morati da prođe kroz temeljan remont.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Eto tako, pomozimo Renneu da savlada koronu, lekovite scouserske suze.

 

 

A ne kao ovaj copekillah, "sve je OK, osvajamo trofeje" - koga će to da izleči? :mad: 

  • Haha 1
Link to comment

@copkillah

 

Ja se neosnovano ložim da se može do kakve-takve pobede kod kuće - ako je pala 1 Aston Vila što ne bi i 1 Real Madrid, bivši prvak Evrope je bivši prvak Evrope, jel' tako, tako je.

 

Ali da razmišljam koji ću istanbulski hotel da rezervišem, i koja dva pojačanja fale do dvadesete titule, ne mogu brate. To je čist avganistanski copium, nemam konstituciju za to.

Link to comment

Ja sam danas drugaru rekao da Real pobjeđuje i na Anfieldu 2-1. Prognoze mi nisu bajne u ovom novom režimu bez navijača, ali kontam da će Zizououououov vezni red opet prevagnuti pred pasivno-agresivnim Švabom.

Edited by ArleKino
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...