Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, ArleKino said:

Ja sam danas drugaru rekao da Real pobjeđuje i na Anfieldu 2-1. Prognoze mi nisu bajne u ovom novom režimu bez navijača, ali kontam da će Zizououououov vezni red opet prevagnuti pred pasivno-agresivnim Švabom.

 

Švabo neće biti pasivno-agresivan kod kuće, Kroos će sigurno imati manje od 30 sekundi na se namesti za svaku dubinsku loptu, ali bojim se da je to too little too late. 

 

Večeras počinje sa svom četvoricom napadača, MMW. Ne znam samo ko će od veznjaka da izvisi, verovatno opet nesrećni Veron...

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Švabo neće biti pasivno-agresivan kod kuće, Kroos će sigurno imati manje od 30 sekundi na se namesti za svaku dubinsku loptu, ali bojim se da je to too little too late. 

 

Večeras počinje sa svom četvoricom napadača, MMW. Ne znam samo ko će od veznjaka da izvisi, verovatno opet nesrećni Veron...

 

 

Tsimikas postavio na svoj insta story svoju sliku sa imenima klubova i vremenu odigravanja. Isto je uradio Keita prosle nedelje i igrao je od pocetka. Naravno da je to probudilo dokone redditovce pa su, uz komentar nekog bivseg igraca da TAA treba gurnuti sto pre u vezni red smislili da bi Klopp mogao da brain fartuje veceras i da izvede 5-3-2 taktiku, koja bi u stvari bila 3-5-2 Kabak-Filips-Robertson (robertson je vec igrao tog nekog polu defanzivca za Skotsku) a da TAA i Tsimikas igraju po krilima s tim da TAA ide na IW mf tj da ulazi kroz sredinu te da u sredini budu Fabinjo, Thiago i Ox (koji bi isao na f9 kad zatreba) a Salahudin i Mane da budu krilno/napadacki dvojac, vise sa ubacivanjem u 16 jer ce imati dvoje na njihovim mestima (TAA i Tsimikasa).

 

Ha. Kazi koliko je ljudima dosadno :ph34r:

Link to comment

Podsjetilo me ovo reditovanje na neki brainstorm među nama Arsenaldžijama 2013. uoči posljednje utakmice sezone protiv Newcastlea. Trebala nam pobjeda za Top 4, a zbog ozljeda smo nekako izdumali da zadnjeg veznog igra Vermaelen koji je tu poziciju za Arsenal ili ikog drugog igrao tačno nula puta. Naravno da od toga nije bilo ništa. Treneri ne ubacuju Tsimikase i Oxove direktno iz frižidera za utakmicu sezone. 

 

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Celzi ce izgleda da dobije najboljeg centarhalfa na svetu uz VVD, Koundea. Mali je zver od igraca.

 

Šćoper od 178 cm i 70 kila žive vage u PL?

 :jerry:

Link to comment
15 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Šćoper od 178 cm i 70 kila žive vage u PL?

 :jerry:

:D i ne samo to, nego je zajeban i u napadu. Fantastican igrac.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Vi bas umete da izaberete :fantom: Varane je zesci kikser.

 

Jel' može biti veći kikser od Lindelofa?

 

 

Mislim, Lindelof uopšte nije loš igrač, ali na (skoro) svakoj utakmici napravi barem jednu fatalnu grešku.

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

Jel' može biti veći kikser od Lindelofa?

 

 

Mislim, Lindelof uopšte nije loš igrač, ali na (skoro) svakoj utakmici napravi barem jednu fatalnu grešku.

Varane to uglavnom radi na vaznim utakmicama :D Liverpul bas nije imao srece juce.

Link to comment
33 minutes ago, Jeremija said:

Mislim, Lindelof uopšte nije loš igrač, ali na (skoro) svakoj utakmici napravi barem jednu fatalnu grešku.

 

Uopšte nije loš igrač, ali [definicija lošeg igrača].

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...