Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, Jeremija said:

E, ali nije sramota Arsenal da u osmom minutu produžetka povlači Fulam na dno...  :D

 

Pa jest, kad neki drugi izbjegavaju poraze u zadnjim minutama to je znak 1 pobjedničkog mentaliteta, a kad Arsenal to uradi to je sramota. Sounds legit. :fantom:

 

Imali su jednu i po šansu, Areola je bio mačka u par navrata. Ryan odradio odličan posao kod izjednačujućeg gola.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

 

Pa jest, kad neki drugi izbjegavaju poraze u zadnjim minutama to je znak 1 pobjedničkog mentaliteta, a kad Arsenal to uradi to je sramota. Sounds legit. :fantom:

 

Imali su jednu i po šansu, Areola je bio mačka u par navrata. Ryan odradio odličan posao kod izjednačujućeg gola.

 

 

Ma, šalim se, mada mi jeste bilo (malo) žao Fulama, tako smo mi jednom bespotrebno, kad smo već osvojili titulu, relegirali Blackpool. I onda mi je nekako bilo žao, mada Ollie Holloway jeste bio smarač...  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Kakva je seljačka ekipa ovaj Barnli, Tarkovski kad je video da ne može do lopte, rukom gura Bruna. Debeli Mos samo smiruje, umesto da kazni i onda ce prvi star UTD biti žuti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...