Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

prpa, a

 

Prpa je zbog Flopa i rasporeda, a zbog Kavanija i Ola™ baš i ne. Kao i uvek, uzdam se u pravednost & rigoroznost nadležnih institucija :fantom: 

 

Drugim rečima:

2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

To kad dođe vreme da igra protiv Sitija ili Pool-a. U međuvremenu će da bude na raspolaganju Ole-u protiv raznih boranija...

 

Link to comment

Sta li je za ocekivati u subotu? Moze li Frank da pobedi Marsela?

 

U stara vremena, Lids-Celzi je bio ozbiljan rivalitet. I dan danas navijaci Lidsa jedino Junajted mrze vise od Celzija. Prljavi polupijani severnjaci protiv ulickane juznjacke sminke iz zapadnog Londona.

 

Za zainteresovane, evo kako je to izgledalo u blatu Vemblija i Mosta™ dalekih 70 kada je fudbal bio ozbiljan muski sport:

 

A evo i replej:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ja mislio da si ti alegičan na blato, @Bustin?

 

Ili to samo severnjačka provincijalna kaljuga ne valja, dok je kvalitetna metro kaljuga ipak OK?

 

"Ostajte ovdje, blato tuđeg blatišta neće vas blatnjat' k'o što ovo blatnja"

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Ja mislio da si ti alegičan na blato, @Bustin?

 

Ili to samo severnjačka provincijalna kaljuga ne valja, dok je kvalitetna metro kaljuga ipak OK?

 

"Ostajte ovdje, blato tuđeg blatišta neće vas blatnjat' k'o što ovo blatnja"

 

Pusti to, eno vam gradonačelnika uhapsilo.

Link to comment

Ole, sa 3 pobede i 1 porazom, u mesecu novembru u izboru za trenera meseca, a @kipo ga živog saranjuje.
Pa nije on kriv za promašaje Marisala! Ko je gledao POR-FRA ili bar čitao moje komentare može da nasluti u kakvom je kanalu. Nešto kao Mitar i u Fulamu i u repki, čini se da bi penal promašio.

To što je držao Freda toliko dugo mu se takodje zamera, ali ko bi od vas ubacio Pogbu ili Matića da igraju odbranu? Uostalom u Parizu su oni MekTomini odigrali odlično. Start Freda za drugi žuti je bio smehotresan taman toliko koliko Fredovo glupavo nasedanje na Lamelu Paredesa.

 

Kakvi su bivali decembri zadnjih godina, ovo je još i dobro. E sad što je korona ugurala i LŠ u gust PL raspored, tako je i ostalima...

Link to comment

Ma ne sahranjujem ga ja, drazi mi je on nego bilo ko. Red je, vise voli klub nego klauzulu u ugovoru, takoreci savrsen. Struka je drugo. Volio bih da odradi ovaj decembar, afirmise se sasvim, dobije krsteno desno krilo u Januaru pa da procepi i da se zavrsi ta prica kako treba. Samo sto to previse zvuci kao bajka.

Link to comment
15 hours ago, ArleKino said:

 

Pusti to, eno vam gradonačelnika uhapsilo.

Moram priznati da metro kaljuga ima svoj šarm kao neka vrsta parodije na ruralnu. Eno Minhen napravio festival gde se šprdaju sa provincijom, cugaju do debilstva obučeni u lederhosen

 

Pogrešan Quote. Odgovor je na Weeniev post. Mrzi me da poprvljam

Edited by Bustin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...