Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Čime li je Fulam zaslužio tolike penale. 

U flašu vinjaka da će večeras biti situacija za WHU koja će biti više penal od ovog malopre i da neće biti svirano.

Link to comment
7 hours ago, ArleKino said:

 

Grozota od igre, majmunčina Luiz umalo ubija čovjeka, gabonski Beetlejuice koji kao da je potpisao papire za penziju, a ne novi ugovor...

 

To je zato što mi je bio kapiten u fantaziju... sad ne smem da mu skinem traku za sledeće kolo. :cry:

Link to comment

Brendan vaistinu ima neki problem kad su bitnije utakmice u pitanju. Nije da je ova nesto posebno bitna osim sto bi otisli na deobu prvog mesta (na drugo generalno) ali izgleda i to "idemo na prvo mesto" i konstatno postavlja lose taktike ili nabija pritisak ekipi. Ne znam koj mu je

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Brendan vaistinu ima neki problem kad su bitnije utakmice u pitanju. Nije da je ova nesto posebno bitna osim sto bi otisli na deobu prvog mesta (na drugo generalno) ali izgleda i to "idemo na prvo mesto" i konstatno postavlja lose taktike ili nabija pritisak ekipi. Ne znam koj mu je

 

nije sramota ne pratiti brendana koliko se valja, ali niko vas ne bije po ušima da obavezno imate mišljenje i kad ga izvlačite iz guzce.

 

od sitija su startovali možda jednu utakmicu sa 2 umesto 3 pozadi, i niko se nije pravio pametan dok se dobijao siti, arsenal, leeds u gostima...sad odjednom brendan pametuje i postavlja loše taktike, paz bogati :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...