Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Čestitke sekti. Zasluženo kad ih već nismo napunili u prvom. Deluje da je ono bio aut, ali nema šanse da se sa onako postavljenim kamerama vrati. 

Što se tiče Ogbone, pokretljiv je ko zglobni autobus što dolazi do izražaja kad moramo da igramo visoko sa zadnjom linijom, ali je zato sjajan u nekim drugi aspektima.  Jebiga, da ima sve ne bi igrao za nas. Idemo dalje...

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Viško: "Nema himne 'Zauvek duvam balončiće', ali eto, tu su balončići" :lol: 

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

"Martial je inače danas rođendanko." :blink: 

 

Da li neko kod nas stvarno koristi ovakav rečnik za odrasle ljude, ili Višković opet pokušava da prevodi sa engleskog?

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

"Mojes ne napada sa svim cilindrima" :isuse: Pa imaj milosti, čoveče, ne znam gde mi je daljinski!

 

 

:laugh::ziga:

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:
42 minutes ago, John Coltrane said:

Ogbona :hail:

 

 +1

Morao do bolnice nesto skociti, nisam gledao drugo pol. Palim forum, vidim ovo i kontam imam temperaturu 

Link to comment

Sad odgledao drugo pol. Junajted proigrao tek posle drugog gola, oba individualni kvaliteti tek. Uz propustene prilike iz prvog i s pocetka drugog, WHU bas ima za cim da zali. Matin pas :hail: 

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Na koju foru se odlučuje ko može na tribine? 

 

Regije i gradovi su podeljeni u tri nivoa. Nivo jedan i dva mogu da puste do 2000 navijaca u zavisnosti od kapaciteta stadiona, nivo tri nema pravo da pusti publiku.

 

Kada je EPL u pitanju bez navijaca su jos uvek Villa, Burnley, Leeds, Leicester, Man. City, Man. Utd, Newcastle, Sheff Utd., WBA i Wolves.

 

  • +1 1
Link to comment

Komentatori na skaju lepo objasnili zasto igraci padaju u 16. Pavard u 16 prvi do lopte, Chilvel ga udara po nozi. Pavard ne pada, sutira. VAR i ne gleda situaciju. Penal cist kao suza.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...