Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

38 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nismo navikli mi prepodobni ganeri da nas se ovako čašćava, pogotovo ne na teatru snova, tako da ne znamo ni kako da se ponašamo trenutno. Arsenalova odbrana je sa 7 primljenih golova najbolja u ligi. 2020ta nastavlja da dominira.

 

Najbolja odbrana u ligi nakon Anfielda, Etihada i Old Trafforda.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Top 6 je bila u Mančesteru u utakmici koju je sudio Mike Dean i u kojoj je sudio penal nad španskim bekom kod 0-0.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Uniteda je izvojevana™ tako što je Katalonac asistirao afričkom špicu čije prezime počinje sa A.

Link to comment
8 minutes ago, ArleKino said:

 

Najbolja odbrana u ligi nakon Anfielda, Etihada i Old Trafforda.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Top 6 je bila u Mančesteru u utakmici koju je sudio Mike Dean i u kojoj je sudio penal nad španskim bekom kod 0-0.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Uniteda je izvojevana™ tako što je Katalonac asistirao afričkom špicu čije prezime počinje sa A.

:lolol: pa ti si genijalac

Link to comment
19 minutes ago, ArleKino said:

 

Najbolja odbrana u ligi nakon Anfielda, Etihada i Old Trafforda.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Top 6 je bila u Mančesteru u utakmici koju je sudio Mike Dean i u kojoj je sudio penal nad španskim bekom kod 0-0.

 

Prošla ligaška pobjeda kod Uniteda je izvojevana™ tako što je Katalonac asistirao afričkom špicu čije prezime počinje sa A.

 

Nema vam pobede u Top 6 bez Dean-a... :D

Link to comment
3 hours ago, Mercuzzio said:

još jedan idiotski penal

 

3 hours ago, Weenie Pooh said:

Penal za Spurse :lolol: Lallana skače na loptu, Kane ga dupetom digne u vazduh, sudija kaže slobodan udarac za Spurse a VAR kaže "ako je faul onda je penal".

 

 

To mu je navika. Osim što se u, naravno, u situaciji na pola terena, svirao faul za Vest Hem.

 

Bukvalno će imbecil nekome da slomi vrat tako jednom. 

 

3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Biće jedne godine sviran penal koji će PPP auditorijum da proglasi ispravno dosuđenim

 

Impliciraš da je ovaj za Totenhem bio ispravan ili? 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

 

 

To mu je navika. Osim što se u, naravno, u situaciji na pola terena, svirao faul za Vest Hem.

 

Bukvalno će imbecil nekome da slomi vrat tako jednom. 

 

Koliko je ovo podlo i opasno, zezas da stalno to radi?¿

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Koliko je ovo podlo i opasno, zezas da stalno to radi?¿

 

Pa evo, pre dva kola je uradio isto, protiv Vest Hema i sada protiv Brajtona. Jbi, mala je šansa da je slučajnost jer je vrlo konkretna situacija u pitanju. Pogotovo što ako pogledaš ovaj snimak, vidi se da gleda više u igrača nego u loptu. Da je sve vreme samo gledao u loptu i gradio se, dao bih mu benefit of a doubt.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

Impliciraš da je ovaj za Totenhem bio ispravan ili? 

 

Pravi odgovor je da ne znam, može da ode i na ovu i na onu stranu. Samo mi je simpatično kako se juče spominje nepromišljenost Masuakua i "treba ga kazniti penalom kad je kreten", a danas niko ne spominje Lalanin herojski nepotrebni skok na čoveka. U oba slučaja su napadači izmuzli penal, jedan teatralnim padom, drugi pametnim postavljanjem. Imam osećaj da prvo pogledaš aktere događaja, pa tek onda donosiš sud šta se desilo, jer nikad nisi držao stranu protiv nekog ko ima veze sa Liverpulom ili Partizanom. Uz naravno neoborive fragmente sa twittera naloga navijača iz DR Konga. Zamislite Kejn se nekad postavlja umesto da ulazi u vazdušni duel. To rade svi špicevi od vjeka vjekova. I da, dobijaju često faul na konto toga.

  • +1 1
Link to comment

Meni je veći upitnik kako nije bio faul za Totenhem pre gola Brajtona?

 

elem, sledeće kolo Man City - Lpool. Pre dve sezone to su bili susreti koji su odlučivali titulu, ove je mnogo drugačije. Ova full covid sezona je posebna u mnogo čemu, i verovatno će imati najviše kandidata za titulu do samog kraja posle dugo vremena. Prag bodova za osvajanje titule će verovatno biti niži ako je sudeći po do sada odigranom.

1 kuriozitet™ - trenutno je prvi na tabeli dao, ali i primio najviše golova, uz impresivnu gol razliku +2. 

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pravi odgovor je da ne znam, može da ode i na ovu i na onu stranu. Samo mi je simpatično kako se juče spominje nepromišljenost Masuakua i "treba ga kazniti penalom kad je kreten", a danas niko ne spominje Lalanin herojski nepotrebni skok na čoveka. U oba slučaja su napadači izmuzli penal, jedan teatralnim padom, drugi pametnim postavljanjem. Imam osećaj da prvo pogledaš aktere događaja, pa tek onda donosiš sud šta se desilo, jer nikad nisi držao stranu protiv nekog ko ima veze sa Liverpulom ili Partizanom. Uz naravno neoborive fragmente sa twittera naloga navijača iz DR Konga. Zamislite Kejn se nekad postavlja umesto da ulazi u vazdušni duel. To rade svi špicevi od vjeka vjekova. I da, dobijaju često faul na konto toga.

 

Rekao bih da me čitaš selektivno, tzv JC sindrom ali okej. I ovo za "navijača DR Konga", mislio sam da je valjda jasno da je bitan video kao ilustracija, a ne njegov komentar, bukvalno je bio prvi video situacije koji mi je iskočio kada tražim, ali ubuduće zbog tebe mogu da stavljam disclaimer, nije frka.

 

A to što ti nazivaš "pametnim postavljanjem", kada ovaj u kratkom vremenskom potencijalno ugrozi zdravlje dvojice protivničkih igrača, je na istom nivou kao kada se bahati džiberi u saobraćaju koji zaobilaze kolone i voze zaustavnom trakom nazivaju "snalažljivima". I kada čitam šta si napisao, kao da čitam prosečnog engleskog novinara. Kada Kejn to uradi "pametno postavljanje", kada bi uradio neko ko nije Englez (i to reprezentativac), onda je stav kakav ja imam - da je neoprezan, možda čak i bezobrazan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...