Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

29 minutes ago, ToniAdams said:

 

 

Super, to je Grupa Henning Berg na EPL Finals. Kad će rezultati Grupe Martin Keown (Terry, Campbell, Adams, Stam)?

  • +1 2
Link to comment

Ovo vam je verovatno jako vazno, opredelio sam se za koga navijam da osvoji titulu ove godine, kad vec N. Forest ili Lids to tesko mogu da ostvare - Arsenal.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Lancia said:

Ovo vam je verovatno jako vazno, opredelio sam se za koga navijam da osvoji titulu ove godine, kad vec N. Forest ili Lids to tesko mogu da ostvare - Arsenal.

 

Ih, pa znaš kad smo još Arleu svi čestitali titulu...

 

Link to comment
27 minutes ago, Lancia said:

Ovo vam je verovatno jako vazno, opredelio sam se za koga navijam da osvoji titulu ove godine, kad vec N. Forest ili Lids to tesko mogu da ostvare - Arsenal.

Jbg, opet za loosere... :(

 

Budi pravi, budi team Klopp... :)

 

Ili bar Ruxo, on nikad ne priznaje poraz... :fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Lancia said:

Ovo vam je verovatno jako vazno, opredelio sam se za koga navijam da osvoji titulu ove godine, kad vec N. Forest ili Lids to tesko mogu da ostvare - Arsenal.

 

Hvala, hvala. Šanse za titulu su nam ipak nešto veće nego kod Foresta tako da je tvoj izbor sasvim razuman. Dobrodošao među najveće self-hating Jews navijačke scene. :fantom:

Link to comment

Liverpul i Celzi su prejaki, sto se kosi s mojim luzerajem, Pep je u meditaciji, koju ne shvatam, Junajted nema pojma sta igra, Totenhem, ne treba ni da objasnjavam, tobzije tu izgledaju, cak i bez odbrane, najprihvatljivije za oko. 

Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Liverpul i Celzi su prejaki, sto se kosi s mojim luzerajem, Pep je u meditaciji, koju ne shvatam, Junajted nema pojma sta igra, Totenhem, ne treba ni da objasnjavam, tobzije tu izgledaju, cak i bez odbrane, najprihvatljivije za oko

 

Hmmm, ti nas baš nisi gledao dugo. :D

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Hmmm, ti nas baš nisi gledao dugo. :D

Dobro, poslednje tri utakmice nisam, odbrana mi je delovala prilicno naivno ali opet izgleda kao da ce Arteta da napravi i islifuje ozbiljan tim. 

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Dobro, poslednje tri utakmice nisam, odbrana mi je delovala prilicno naivno ali opet izgleda kao da ce Arteta da napravi i islifuje ozbiljan tim. 

 

Pa ako si slab na loše odbrane, zašto onda ne navijaš za neki od timova sa najslabijim odbranama u ligi? :huh:

Edited by copkillah
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Pa ako si slab na loše odbrane, zašto onda ne navijaš za neki od timova sa najslabijim odbranama u ligi? :huh:

Milsš tim sa drugim najboljim napadom i drugom najgorom odbranom u ligi, koji je slučajno i prvi na tabeli? :fantom:

 

Tim ima sve što Lancia voli, a on neće :(

  • +1 1
Link to comment

Bazendzije, to je varka za naivne, vec rekoh da je Liverpul krenuo kljakavo, produzenim odmorom od poraza od Atletika, uteze to Klop. Da se oporavi Van Dajk, pa da gledamo atomsko finale CL protiv Bajerna (ako se ne umesaju jorgandzije :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...