Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Našao, čist crveni. Ne daje se svaki put, ali trebalo bi da se daje.

 

 

Ne znam šta ti nije jasno u gorenapisanom - "išao je prilično rizično", "slično kao protiv Edersona", "opravdano poništen gol". 

 

S obzirom da je Fabianskog nagazio njegov saigrač, koji uleće praktično na isti način u isti start preko Manea, ne znam zašto ceniš da je ovo za crveni a ono Lukino nije.


Luka je prvi stigao do lopte i odneo je pa je popio direktan crveni (btw gde si našao da sam napisao da nije crveni?!$ Maneu lopta nije bila ni blizu desne noge. Crveni Maneu bi možda uticao na konačan ishod meča. 
 

 

 

Evo i Mojes kaže da po njegovom mišljenju ono nije penal :fantom:

Link to comment

Evo sad stiže obznana da je VAR uočio faul Manea, ne na golmanu nego na Ogboni :blink: 

 

Kako je uspeo da faulira igrača iza sebe, ne znam a i mrzi me da proveravam, ko ih jebe.

Link to comment



 
S obzirom da je Fabianskog nagazio njegov saigrač, koji uleće praktično na isti način u isti start preko Manea, ne znam zašto ceniš da je ovo za crveni a ono Lukino nije.


Zato što je igrač Liverpula u pitanju, mislim i ti pitaš svašta [emoji38]

Istini za volju, ako gledamo tajmlajn situacije, pre Maneovog klizanja u Fabijanskog je bio faul Ogbone nad njim.
Link to comment

Moyes i Souyes™ neka odjebu lepo nazad Beyond the Wall pa tamo neka igraju muški fudbal u kom je dozvoljeno šutirati ljude po nogama u šesnaestercu (ako nije previše jako).

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
26 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ma da, bolje da se u VAR sobi procenjuje da li je kontakt bio za polufaul ili ceo faul, ili je možda ipak tričetvrt faul koji će sudija morati da dođe da sam pogleda :yawn2: 

 

Kao da nema dovoljno sudijskih preganjanja koja ubijaju svu dinamiku, sad treba da se gleda u pasulj oko toga da li je svaki šut u cevanicu bio dovoljno snažan da igrač zaista padne, ili je možda mogao da ostane na nogama i nastavi akciju. Jer, naravno, moramo zaštititi debilne defanzivce koji u duhu igre nežno čukaju igrača sa loptom - ne skroz da padne, samo onako maaalo, da zanese i izgubi ravnotežu.

 

 

po mom™ metodu je vrlo lako - jel pao kao švabo, jaukao i valjao se očigledno više nego što je primereno? nije penal!

 

intezitet kontatka ne moramo ni da gledamo...tako da recimo otpadaju oba poslednja salaha i rašo protiv porta. i svet ne gubi baš ništa

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Treba penaltik pomeriti na 15m pa bi manje padali. Samo smanjiš procenat konverzije penala. Ovako je penal prevelika nagrada za neke besmislene situacije.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Evo sad stiže obznana da je VAR uočio faul Manea, ne na golmanu nego na Ogboni :blink: 

 

Kako je uspeo da faulira igrača iza sebe, ne znam a i mrzi me da proveravam, ko ih jebe.

Bio je faul nad Ogbonom. Nije crveni nikako.

Edited by Bustin
  • +1 1
Link to comment

Ljudi, da batalimo tu priču o dajvovima kada je Salah u pitanju. Ponoviću: tokom njegove prve sezone u Liverpulu nije svirano sigurno jedno pet čistih penala jer nije padao, ostajao je na nogama po svaku cenu. I koja je poenta toga, zašto bi to bilo ko radio? Inbredi™ nisu svirali čiste penale kada igrač padne, a kamoli kada igrač ostane na nogama. Naravno da treba da padne kada je fauliran jer ne postoji drugi način da dobije penal. Ne volim teatralnost, ali tako je kako je, to su nepisana pravila fudbala - padni da bi ti svirao. I uvek ću da osuđujem pravo dajvovanje - kada faula nema, koji god igrač da je u pitanju. Ovo danas je bilo čisto, šutnut je u nogu i to se jasno videlo.

 

A prave dajvere su umeli da brane oni koji su sada najglasniji u osudi Salaha, tako da ono :fantom:

 

Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Bio je penal. Način na koji je Salah pao ne ćini penal ništa manjim nego što jeste. Samo ružnijim. 

 

Upravo. I teatralnost ne može da nestane sama od sebe, ali ja ne vidim način kako će ionako veoma ograničene sudije reagovati ako ne vide preuveličanu reakciju. Problem ide u dva smera.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Jutros svi glasni da je otvoreni djon Luke Milivojevića (koji je pri tom odneo loptu) čist crveni, sad Mane kad nabode Fabianskom, ni blizu lopte, nije ni žuti.

Koliko sam ja video noga je otišla ispod golmana ali se zaustavljao i telom se još izvio da ga ne udari. Blizu je lopte i može da ukliže. Jeste faul, ali daleko od crvenog, niti ga je jako udario niti je bilo namere. 

Luka M je mogao lako da slomi čoveku nogu, tako mi barem pričaju ljudi koji igraju fudbal.

Edited by čekmeže
Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:


Ili Riz Dzejms Megvajera na istom meču, ali to niko nije video jer ManUTDu se svira najviše penala bla bla bla.

 

 

 

9DCB6816-B2E4-4D70-BBF3-65C5870E3A17.jpeg

 

daj gif ili snimak ove situacije.

 

 

inace iznenadio sam se da nisu priznali onaj gol liverpoola kada je pre dve nedelje sudjen penal cityuju nakon sto je gundogan zgazio golmana porta.

Link to comment

 

8 hours ago, čekmeže said:

Blizu je lopte i može da ukliže. 

 

Ovo nikad nije moglo, i zna se da mora da se vodi računa o golmanu, koji u sve te duele ulazi licem, rukama i grudima, naspram kopački napadača. Metal vs lice ne može nikako da bude ravnopravna i prihvatljiva borba, pa taman da su dve lopte u blizini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...