Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Баш велике осцилације Јунајтеда. Одиграју добру утакмицу, а онда оваква лакрдија од игре...

Link to comment

Parti odličan, i kad pogreši ispravi.

Meni su utisak dva trenera, nauljeni Španac koji kisne sve vreme pored aut-linije, dlaka mu se nije pomerila, i Norvežanin koji se zavukao u jaknu na klupi, sišao je pored linije kad je već bilo kasno.

Link to comment

Pobedismo i još odmorismo Granita pride, puna kapa.

 

Props to mr. Dean. Prva pobeda Arsenala u gostima kod top6 nakon sigurno 5-6 godina.

Link to comment
32 minutes ago, Bustin said:

Boze, koliko presmešnih penala. Juče Salahov vrisak i dajv, danas ovo Belerinovo. Mnogo se promenio standard sa implementaciom VARa

 

Promenilo se samo to da branič više ne skače da pravednički ubeđuje sudiju "nisam ga ni pipnuo", nego rezignirano prihvata situaciju jer zna šta će snimak da pokaže.

 

V. Masuaku, Pogba, sigurno još dosta primera.

Link to comment

Nismo navikli mi prepodobni ganeri da nas se ovako čašćava, pogotovo ne na teatru snova, tako da ne znamo ni kako da se ponašamo trenutno. Arsenalova odbrana je sa 7 primljenih golova najbolja u ligi. 2020ta nastavlja da dominira.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Promenilo se samo to da branič više ne skače da pravednički ubeđuje sudiju "nisam ga ni pipnuo", nego rezignirano prihvata situaciju jer zna šta će snimak da pokaže.

 

V. Masuaku, Pogba, sigurno još dosta primera.

Zato sad imamo sjajne fudbalere kao što je Salah koji skoči i pada kad god može... Jedan put se desi da ga neko dotakne i dobije penal. Mnogo jadno izgleda, a i nije u duhu sporta. Isto sam se osećao i kad je Čelzi dobio ona dva premekana penala protiv CPa a oba su izgledala kao ozbiljni prekršaji za ono juče i ovo danas. Možda sam previše romantičan, ali brate, Liverpul je bio čvrst ostrvski tim sa pravim fudbalskim znalcima. Danas imaju strašan talent koji uglavnom gleda da pusti vrisak i traži penal.

Link to comment
7 minutes ago, Bustin said:

Zato sad imamo sjajne fudbalere kao što je Salah koji skoči i pada kad god može... Jedan put se desi da ga neko dotakne i dobije penal. Mnogo jadno izgleda, a i nije u duhu sporta. Isto sam se osećao i kad je Čelzi dobio ona dva premekana penala protiv CPa a oba su izgledala kao ozbiljni prekršaji za ono juče i ovo danas. Možda sam previše romantičan, ali brate, Liverpul je bio čvrst ostrvski tim sa pravim fudbalskim znalcima. Danas imaju strašan talent koji uglavnom gleda da pusti vrisak i traži penal.

Što Copi reče, dok su bili čvrsti, niko nije ništa hteo da svira... Jbg...

 

Ja isto mrzim padanja i pičkasto ponašanje i teško mi je da gledam ovaj balet, ali tu su pre svega sudije krive, oni su ti koji postvaljaju kriterijume... Da se na vreme delili kartoni za padanje i svirali pnali koji jesu penali i kad igrač ne padne, onda ne bi bilo ni ovih pičkastih padanja...

 

Pretvorili su fudbal u VAR i padanje, jebao ih takav fudbal...

Link to comment

Penal za Spurse :lolol: Lallana skače na loptu, Kane ga dupetom digne u vazduh, sudija kaže slobodan udarac za Spurse a VAR kaže "ako je faul onda je penal".

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Penal za Spurse :lolol: Lallana skače na loptu, Kane ga dupetom digne u vazduh, sudija kaže slobodan udarac za Spurse a VAR kaže "ako je faul onda je penal".

A  ne provere da li je faul, jer?

 

Jbt, pa neverovatno...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...