Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

naivno sam se ponadala da ce bar ovde na lokalu nesto od mera pojacati, kad vec salju srednjoskolce onlajn. jok, nista, i dalje svadbe rodjendani koncerti i sve ostalo.

ne znam da li je iko uspeo da se posere po epidemioloskim merama generalno, kao konceptu, koliko je to uspela srbija.

 

 

 

Link to comment

Pasov mali (12) pozitivan. U Nehruovoj je deciji kovid izgleda, jer su njih sa  VMA tamo poslali, nisu mogli ni da udju na vma. 

Od 10h jutros cekali, oko 14h dosli na red, sad tek gotovi. Ogromna guzva i samo pristizu. 

Tesku katastrofu ocekujem. Plus jutros oko 11h ispred lab. na Kosi bar 30 ljudi, nikad vise video nisam tu. 

Link to comment
18 hours ago, Aleksija said:

naivno sam se ponadala da ce bar ovde na lokalu nesto od mera pojacati, kad vec salju srednjoskolce onlajn. jok, nista, i dalje svadbe rodjendani koncerti i sve ostalo.

ne znam da li je iko uspeo da se posere po epidemioloskim merama generalno, kao konceptu, koliko je to uspela srbija.

 

 

 

 

manje-više je to juče objasnilo ono što se predstavlja ako premijer.....država je sve učinila, ima vakcine, ima lekova ima nove bolnice sve je dostupno, pa izvolte se vakcinisati, a mi ćemo malo da pojačamo kontrolu (zapravo da je uvedemo ponove pošto je realno i nije bilo već duže vremena)

 

naravno, raja neće da se vakciniše masovno.....dobar deo gleda u svog idola predsednika, koji masku nije nosio ni kad je vapio i jecao pred kamerama da se uozbiljimo ili će biti mrtvih više nego u WWI i koji generalo ne preduzima nikakve mere niti podstiče na to.....roditelji štite decu od opasnosti koje ne postoje, deca su izložena uticaju kretena jer im je zapalo da mi budu roditelji, sa perspektivom da postanu isti takvi, barem dobra većina.....za školovanje su jako zabrinuti oni koji škole jedva da su videli ili su od iste pobegli prvom prilikom

 

i tako, na zapadu ništa novo 

 

 

  • +1 4
Link to comment

škoti pokušavaju da odgonetnu šta je dovelo do porasta broja slučajeva kod njih u zadnjih 10-15 dana :happy:

 

Quote

Figures from Public Health Scotland :- Cases for kids under 14 w/e 8th Aug 1371

w/e 15th Aug 1727 w/e 22nd Aug 3249 w/e 29th Aug 8265 w/e 6th Sep 12027 So I think that growth could be down to schools (some started on 11th and most on 18th) Age group 25-44 is quite high as well. Parents of kids under 14 maybe?

 

Link to comment
18 hours ago, Aleksija said:

naivno sam se ponadala da ce bar ovde na lokalu nesto od mera pojacati, kad vec salju srednjoskolce onlajn. jok, nista, i dalje svadbe rodjendani koncerti i sve ostalo.

ne znam da li je iko uspeo da se posere po epidemioloskim merama generalno, kao konceptu, koliko je to uspela srbija.

 

 

 

 

Nema ništa od pojačavanja mera, evo šta kaže Tiodorović:

 

 

Quote

Kada je reč o školama, Tiodorović je rekao da smatraju da škole treba da nastave da rade i da je to najbolji način da deca doživljavaju školu kao vaspitnu, a ne samo kao obrazovnu ustanovu.

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?dd=12&mm=09&nav_category=12&nav_id=1921288&yyyy=2021

 

 

 

Ceo intervju je skandalozan, šteta što nikad niko neće zbog ovoga odgovarati...

  • +1 1
Link to comment

prvo su očekivali da će simptomatske dece biti malo, ne više od 5%, sada kada su videli da ih je korola ponovo iznenadila i da čak i deca mogu biti simptomatski bolesna pomeraju zarez kako bi omogućili funkcionisanje sistema, makar u prvom tromesečiju :happy:

  • +1 3
Link to comment

ne znam sta bi im znacilo prvo tromesecje, ako su pomerili na 4 znaci da im je cilj da se ne zaustavlja, vidis da ce da zabrane ulazak u dubinske prostorije nocnih klubova. taj covek vise ne zna sta prica, strasno za citati. to on u stvari prepricava sastanak gde je cutao. ako ga jos jednom negde procitam, uh

  • +1 1
Link to comment

ma ne, mi smo od sutra onlajn, sve srednje skole u gradu, posto je u nasoj opstini situacija katastrofalna - otprilike 50% vise slucajeva na nedeljnom nivou u odnosu na najgori, decembarski talas. cak ni za naprednjacke psihopate ne bi trebalo da bude prirodno prebacivanje skola na onlajn u gradu gde se apsolutno dopusta gomila svadbi, rodjendana... od 300+ zvanica. ali ocigledno jeste.

bolesne dece po osnovnim skolama i vrticima koliko hoces.

@gospa buba je li objavljeno negde to o povecavanju limita za onlajn?

 

juce cujem da mi je bivsa koleginica, a i draga profesorka, umrla, dva sinofarma, vakcinisala se dan posle mene u februaru, razbolela se pre nego sto je stigla do trece. zena je bila u penziji, da ne bude zabune.

bice ovo tezak septembar. a i ostali meseci.

 

Edited by Aleksija
Link to comment

posle 4 sata provedena u shkolskom kovidu, iz kog se izashlo sa antibiotikom za grlo, jer (mozda/hvala partenonu) nije sve kovid, mogu da kazem samo srbijo jebem ti mater tupavu :dry:

ti ljudi rade sve shto mogu najbolje shto mogu, a mi smo zasluzili tachno ni toliko :dry:

sad ce tijosav da im sredi povecani obim posla, bez brige :s_w:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
8 minutes ago, villiem said:

ne znam sta bi im znacilo prvo tromesecje, ako su pomerili na 4 znaci da im je cilj da se ne zaustavlja, vidis da ce da zabrane ulazak u dubinske prostorije nocnih klubova. taj covek vise ne zna sta prica, strasno za citati. to on u stvari prepricava sastanak gde je cutao. ako ga jos jednom negde procitam, uh

Ovo je i inače većini zabranjeno :fantom:

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

posle 4 sata provedena u shkolskom kovidu, iz kog se izashlo sa antibiotikom za grlo, jer (mozda/hvala partenonu) nije sve kovid, mogu da kazem samo srbijo jebem ti mater tupavu :dry:

ti ljudi rade sve shto mogu najbolje shto mogu, a mi smo zasluzili tachno ni toliko :dry:

sad ce tijosav da im sredi povecani obim posla, bez brige :s_w:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

dobro je da nije. 

jedan od najogavnijih trenutaka ove psihopatske vlasti i raznih budala u narodu. poubijace ljude na pravdi boga.

  • +1 1
Link to comment

[mention=361]Aleksija[/mention] kazu u kovid redu, ne znam zvanichno, valjda su prochitali negde.

mislim, u petak dvoje zarazenih, u ponedeljak puj pike ne vazi :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...