Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

8 minutes ago, Milošica said:

Ovo je i inače većini zabranjeno :fantom:

 

stavicu ti smajli negde na vocapu

 

znam da je to neizvodljivo ovde, nije lako ni preko, osnovno je da postoji strategija tj, da se uvodi postepeno, da postoji kao mera, da su ustanovili ranije za nesto gde nikome ne bi bilo zabranjeno ali da ljudi znaju da takva stvar postoji, posle pojacavas. al to vazi za vlast kojoj je stalo. nije lako ni tamo gde je stalo a ne ovde. ali to jeste mera koja se uveliko primenjuje, nije fantastika, to sto smo mi 100 godina iza to nema neku tezinu za ozbiljan k.stab

Link to comment
da sacekamo jos da vidimo, do nas nije nista stiglo, osim onog poostravanja oko nosenja maski. 
stiglo na viber, sutra se vracamo, posle tachno dvodnevne izolacije na dvoje pozitivnih.

tachno mi dodje da ne dajemo dete vishe u shkolu, shto cemo sutra i uchiniti.

hvala tijosavu, kad budemo besili, nemoj da se se iznenadjuje ko 45te, nisam ja samo sam drzao merdevine [emoji38]ol:

za 50 godina ga posle rehabilitujemo, vajdica svima :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
Link to comment

ijuft izgleda da sam izrekla pretnje tijosavu.

trebalo je da pishe 'kad se bude besilo'

kad budemo zeleli da se bude besilo. tako nekako [emoji38]ol:

u vrlo uslovljenom kondicionalu sa bezlichnim izvrshiocima :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Haha 3
Link to comment
ijuft izgleda da sam izrekla pretnje tijosavu.

trebalo je da pishe 'kad se bude besilo'

kad budemo zeleli da se bude besilo. tako nekako [emoji38]ol:

u vrlo uslovljenom kondicionalu sa bezlichnim izvrshiocima unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.




Ako se dobro sećam uvaženog advokata sa PPP formulacija treba da bude "... Ne bih imao ništa protiv da..."

Nego da pitam oni "pomeraju zarez" sad nije dovoljno 2 dece da se ode onlajn nego 4?
Ono aflatoksin[emoji769] metoda?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Ako se dobro sećam uvaženog advokata sa PPP formulacija treba da bude "... Ne bih imao ništa protiv da..."

Nego da pitam oni "pomeraju zarez" sad nije dovoljno 2 dece da se ode onlajn nego 4?
Ono aflatoksin[emoji769] metoda?







... Shiit has hit the fan

aflatoksin, bukvalno.



odluka u petak da se ide onlajn sa 2 legalno pozitivna i 6 ilegalno slinavih, delovala im je razumno, onima koji su preostali. ovo sad je ochigledno da je neki problem blink.png

mislim, i deca se pitaju kakve namere shkola/drzava ima sa njima. oni imaju 13 i 14 godina, nisu blesavi.

samo dodjite, svi cete se razboleti. svi i moraju da se razbole, razboljevanje je nash nacionalni interes.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Srpski rijaliti, dok neko jadno dete ne položi život na oltar obrazovanja, jer uživo nastava ne sme da stane čak i kada imamo 6000+ zaraženih dnevno, a posledice kovida ne postoje.

Link to comment

Ako hoce nevakcinisane da uplase time sto ce neko dete od 12-13 godina umreti od korone, mogu I da lazu.

Ne bi im bio prvi put. Onaj izadje, krene da cmizdi, celovecernja zabava, ali ne.

Mozda je cilj da se to zaista desi. Stoka!

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

drzava ja ne znam da li je javila neshto nekom. ochigledno jeste, nekom, neshto.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

bas je cudno, jer te preporuke moraju zvanicno da stignu u sve skole, dopisom. do petka uvece mi nismo videli tako nesto, a ne lici mi da batutova preporuka bas moze da se menja lokalno. uz sav raspad koji je trenutno u toku, to se nije desavalo. ajd ako saznas nesto sutra, napisi.

Link to comment

Na Kosovu (ili "tzv. Kosovu", po želji) mnogo ozbiljniji pristup:

Kosovska vlada uvela je danas novi set mera u borbi protiv pandemije koronavirusa. Kao što je i najavljeno, početak školske godine je odložen za 26. septembar, radno vreme ugostiteljskih objekata ograničeno je i dalje do 21.30 (05-21:30). Policijski čas je na snazi od 22 do 5 ujutru.

Link to comment
bas je cudno, jer te preporuke moraju zvanicno da stignu u sve skole, dopisom. do petka uvece mi nismo videli tako nesto, a ne lici mi da batutova preporuka bas moze da se menja lokalno. uz sav raspad koji je trenutno u toku, to se nije desavalo. ajd ako saznas nesto sutra, napisi.
ne znam. razredna nas je u petak na roditeljskom poslala na onlajn, vecheras javila deci na viber da dodju sutra. ja se kanim da pishem pismo, jer dete nece ic u shkolu svakako, ali sam se smorila toliko u tom kovidu i nikako da pochnem, a ne znam ni shta da je pitam ni shta da joj kazem.

javim naravno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...