Jump to content
IGNORED

LIVE LP/CD ... Živi albumi koje volite


Indy

Recommended Posts

1 hour ago, Indy said:

Da ne trolujemo druge topike, može ovde... Evo, 1 koji mi prvi pade na pamet u kategoriji, za početak... (Takođe nau plejing)

 

 

 

Fenomenalna ploca!

Link to comment
29 minutes ago, Radoye said:

Ma dalo bi se bez problema skupiti 50-tak odlicnih lajv albuma sigurno.

 

Iskreno bih imao problema da sastavim listu kraću od 500... I to samo pod uslovom da Zappu ograničim na serijal "You Can't Do That on Stage Anymore" :D (što je 6 albuma)... Mada je po meni najbolji Zappin (i svakako 1 od legendarnih Live albuma uopšte) "The Best Band You Never Heard in Your Life". (Ja inače Zappine žive albume generalno volim više od studijskih, jer je njegov banter bio jednostavno nenadjebiv u istoriji popularne glazbe. Ne dosadi ni posle 300 slušanja.)

 

The-Best-Band-You-Never-Heard-In-Your-Li

 

 

A onda imamo Bowiea i "Ziggy Stardust: The Motion Picture", a takođe i Pink Floyd Live at Pompeii (što baš i nije koncertni album, pošto publike nije bilo, ali jeste živi album... plus fenomenalan.) Plus i par od Bowiea iz kasnije karijere, besprekoran A Reality Tour (DVD plus audio tj album.) Takođe se ni malo ne gadim kasne karijere Davida Gilmoura koji je opet posetio Pompeii i tamo odradio još 1 savršen album, makar i bez svojih Floyda.

 

A kad smo kod guilty pleasures, sve živo što sam čuo od Iron Maiden je rock solidno...

 

u-https-cdn-shopify-com-s-files-1-0988-4

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...