Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, twisted said:

kakvo kršenje zakona, ustava i sve redom. vuletić da je pametan pa da ih tuži. ali se plaši jer na snimku nevolja upravo izjavio da treba da mu donese novac

pa ko tu onda krsi zakon? lol naivan je vuletic ko vrancuska sobarica.. :coffee:

Link to comment

Vuletić je tu najbenigniji lik, dandara koja ide okolo i sipa na latinskom i srpskom po društvenim mrežama, bez ikakvog realnog uticaja na bilo šta

 

ovde ne treba obraćati samo pažnju na to protiv koga će se neki postupak pokrenuti, već više na to protiv koga neće. u tom krugu likova protiv kojih se neće pokretati ništa, obično se nalazi onaj koji bi trebao da bude prvoosumnjičeni. osim naravno ako neko nije mišljenja da ovde pravna država fercera, da će se svi dokazi prikupiti, objektivno sagledati i da će se targetirati oni čija je odgovornost i moć najveća

Link to comment

on je kao student generacije pravnog fakulteta :happy: morao da zna u šta se upušta, šurovanjem sa belim kurjakom, na onom snimku se čuje da je dobijao neku crkavicu od te grupe, se kompromitovao za sve pare, ko ga hebe ako zbog toga padne, kad je alav i nije mu bilo dosta da vrti lovu od transfera :dry:

Edited by gone fishing
Link to comment

Ne čujem šta je na ovom snimku krivično delo, moraće malo jače da zagrebu, ako je ovo najviše što mogu mrka kapa. Sad druga je priča zašto Vuletić vozi tur d frans po antirežimskim medijima kad mora znati da postoje ovakvi snimci. Možda je u fazonu svakako me niko ne voli pa ko ga jebe ili ima toliki ego da ne može da ćuti. 

Link to comment

Nekadašnji golman reprezentacije SFRJ i FK Partizan danas se zvanično vratio u svoj matični klub gde će obavljati funkciju koordinatora za sportska pitanja svih kategorija, uključujući i prvi tim.
U ekskluzivnom intervjuu za TV Partizan je rekao:
„Presrećan sam što se vraćam u svoju kuću, a posebno što je to u ovom trenutku, jer mislim da sam kroz funkcije koje sam obavljao poslednjih šest godina stekao neophodno iskustvo za ovaj posao.
Biti igrač je jedno, a biti na poziciji u klubu je sasvim nešto drugo“, kaže Kralj koji je od 2015. do 2020. godine bio i na mestu predsednika FK Mačva.
„Radujem se što sam ponovo u svojoj kući i nadam se da ćemo nastaviti ovaj niz koji je započeo Stanojević.“

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...