Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Sve dobre vesti i kao slag na torti - nas visedecenijski san se ostvario, Shaballalla i Mphella vise nece biti pusti san!

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/nije-mogao-sabalalu-mfelu-i-madubanju-ali-partizan-ipak-dovodi-fudbalere-iz-juzne-afrike/382537

 

Ali Veprov osmeh, koliko je njima dobro

 

Cestitke za sve nase igrace u kvalifikacijama, ali ipak, Madjionicar, kakav je ono gol, sustina fudbala... :smiley_hail:

Link to comment

@ZokiAsov

Dan-danas bi ovde uzimao to laskavo priznanje da Vučela nema mobilni.

Edited by Mark Rothko
  • +1 1
Link to comment

Napadač koji daje golove sigurno nije želja Ser Šamroka. On traži napadača koji može da igra povučeno, i po potrebi da igra na centarhalfu.

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Asano gol i asistencija u kvalifikacijama :)

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

ja mislim 2 asistencije

 

doduše nije loše pomenuti ni da je u pitanju pobeda od 14-0 u gostima nad uvek neugodnom Mongolijom :D

Link to comment
 
ja mislim 2 asistencije
 
doduše nije loše pomenuti ni da je u pitanju pobeda od 14-0 u gostima nad uvek neugodnom Mongolijom [emoji3]
Samo neka negativa. Bolje reći da je igrao svega 45 minuta i da su od kako je ušao dali duplo više golova :D



Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
27 minutes ago, *edited by mod said:

Samo neka negativa. Bolje reći da je igrao svega 45 minuta i da su od kako je ušao dali duplo više golova :D



Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

gol + 2 asistencije, na to sam mislio :D

  • +1 1
Link to comment

Nasi sportski prijatelji iz gornjeg milana vide da smo indisponirani i  naprave ocigledan penal. Ovo terzicevo pseto ga ne svira na pravdi boga. Oni u sledecem napadu naprave opet, sta im tesko. E tad je morao, suma neumoljiv sa kreca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...