Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

10 minutes ago, Moća said:

Znaci realno je da vi osvojite 45 od 45 ali nije realno da mi osvojimo 45 od 45?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Pa nije nerealno, nego, kako sam rekao, taj narativ vam se sjebe kada dođe derbi i vi pređete centar jednom na pet utakmica :fantom:

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Moća said:

Znaci realno je da vi osvojite 45 od 45 ali nije realno da mi osvojimo 45 od 45?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Savršeno realno je i jedno i drugo.

Čaušeskuova Steaua može samo da prihvati da popuši kurac večitima. To stoji u tekstu.

Link to comment
13 minutes ago, Moća said:

Znaci realno je da vi osvojite 45 od 45 ali nije realno da mi osvojimo 45 od 45?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

nije realno da postoji i da se forsira liga u kojoj neko pravi ovakve nizove, jedan ili dva kluba, sve jedno.

 

vaše utakmice ne gledam (osim derbi i poneku evropsku), naše pratim redovno. i potpuno je jasno da se radi o igri mačke i miša (u najvećem broj u utakmica), o rivalima koji nisu isti nivo. ovo malo kvaliteta što postoji van večitih razvodni se u gomili nekih opskurnih klubova. što onda rezultira utakmicama kakve gledamo, gde nije pitanje dal će neko da pobedi, nego sa koliko razlike.

 

mislim da je ovde 10 do 12 klubova maksimum za najviši rang. to kvaliteta što postoji da se koncentriše u manji broj klubova i da se koliko toliko podigne kvalitet i lige i fudbala. npr. kad bi se igrački kadar iz ovih 16 klubova (ne računajući prva 4) slio u 6 klubova, imao bi ligu od 10 učesnika koja bi bila kvalitetnija i zanimljivija od postojeće. a verovatno bi bilo mnogo teže da se prave ovakvi nizovi. znači, bukvalno zabraniti bilo kome da pod bilo kojim uslovima i izgovorima povećava broj klubova u najvišem rangu. takođe, paziti i na geografsku zastupljenost, da ne budu od ovih 10 klubova 8 iz Bgd i Ns.

 

država i fss, sa svoje strane, mogu da pomognu oko infrastrukture i terena. mogu i oko finansiranja manjih klubova i sredina, nikakvo večitih. država može da uredi privatizaciju u fudbalu, da da neke podsticaje za ulaganje (ne u večite), da se pojavi još neki Čukarac po Srbiji.

 

policija i tužilaštvo mogu da pomognu oko regularnosti.

 

pod tim uslovima mogli bi da imamo bolju, interesantniju i regularnu ligu.

Link to comment
34 minutes ago, copkillah said:

 

Pa nije nerealno, nego, kako sam rekao, taj narativ vam se sjebe kada dođe derbi i vi pređete centar jednom na pet utakmica :fantom:


Zato si, Zvezdo, najveća! :fantom:

Link to comment

Ruku na srce zvezda je odigrala na jesen najbolji derbi protiv nas u poslednjih ne znam koliko.. jeste, mogao je lazar marković da reši utakmicu da je realizovao 1 na 1 u prvom poluvremenu ali nije. Takođe, poklonjen im je opet penal koji za živu glavu niko nigde ne bi svirao protiv njih. Ali može se reći da su imali i šanse, šuteve na gol, nešto što ranije nisu imali a imali po 20 bodova viška, što je baš onako bilo sprdnja. Ne zanimaju me ovi nizovi pobeda, uvek je lepo da ekipa pobeđuje nego da gubi, vidi se da ima neki sistem, koncepcija, ali sezona je davno rešena i ostaje činjenica da je ovo 15 nebitnih pobeda u smislu da ne znače trofej, da ne znače ni borbu za trofej, da ne znače za neki koeficijent u Evropi itd. 

Link to comment
Quote

Kao najteži momenat u klubu istakao je situaciju iz 2015. kada ga je pozvao predsednik FK Partizan Zoran Popović i predočio da mu je Novak Nedić pištoljem pretio da natera tadašnjeg trenera Zorana Milinkovića da “pusti” utakmicu protiv FK Borac iz Čačka. Tada mu je i rekao kako trener treba da obavi razgovor sa nekim od igrača, pomenuvši direktno Stefana Babovića, kako bi utakmica promenila tok u korist Borca.

Prema iskazu Vuletića, Popović je treneru Milinkoviću rekao da će dobiti otkaz ako izgubi utakmicu, i Partizan je dobio meč, Borac je ispao u Drugu ligu, čime je odbio Nedićev zahtev, a nakon čega je i započet otvoren sukob dve frakcije.

 

 

https://nova.rs/sport/fudbal/novak-nedic-pistoljem-pretio-da-se-namesti-mec-partizana/?ref=fbnova

 

 

I tako...

Link to comment

s obzirom da je Partizan pod navodnicima i malim slovom, jasno je da čovek ima stav da to nije Partizan i da nema šta da prati

 

mada, ako se neko zove twisted (forced out of its natural or proper shape), trebalo bi da mu malo ludila ne smeta mnogo :D

 

šalu na stranu, ni ja ne mogu baš racionalno da objasnim zašto pratim. glupo objašnjenje je zato što ne mogu da prestanem (čitaj: slabić, šonja, pi_ka, adikt) :D

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...