Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

evo nek ostane upisano u kamenu, ovaj partizan i njegovi uspesi ne znače na evropskoj pozornici - ništa. nisam oduševljen ni nizom od 18 pobeda, ni ser aleksom od šamroka, niti sitnim vezom naših pulena. 

 

prosto slavna prošlost našeg sadašnjeg trenera, njegovo profesionalno iskustvo, sadašnje prilike u zemlji, u fudbalskom savezu (pogotovu u FSS - i sam sam bio sportski radnik i sekretar nacionalnog granskog saveza i znam koliko mora da je loše kad se sve vidi na površini) i ligi svakako mi ne daju ni mira, ni pravo da kažem: bravo. ne mogu majke mi. 

 

svaka čast i kapa dole treneru na nizu pobeda, timu svakako, ali videćemo u julu i avgustu, kad naletimo na šamrok, da li će se ser aleks vratiti korenima... nadam se da neće, ali opet mi nešto ne da mira.

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, twisted said:

evo nek ostane upisano u kamenu, ovaj partizan i njegovi uspesi ne znače na evropskoj pozornici - ništa. nisam oduševljen ni nizom od 18 pobeda, ni ser aleksom od šamroka, niti sitnim vezom naših pulena. 

 

prosto slavna prošlost našeg sadašnjeg trenera, njegovo profesionalno iskustvo, sadašnje prilike u zemlji, u fudbalskom savezu (pogotovu u FSS - i sam sam bio sportski radnik i sekretar nacionalnog granskog saveza i znam koliko mora da je loše kad se sve vidi na površini) i ligi svakako mi ne daju ni mira, ni pravo da kažem: bravo. ne mogu majke mi. 

 

svaka čast i kapa dole treneru na nizu pobeda, timu svakako, ali videćemo u julu i avgustu, kad naletimo na šamrok, da li će se ser aleks vratiti korenima... nadam se da neće, ali opet mi nešto ne da mira.

 

 šta kaže krizni štab, kad možemo na to pivo....ili šta god

Link to comment
2 hours ago, twisted said:

evo nek ostane upisano u kamenu, ovaj partizan i njegovi uspesi ne znače na evropskoj pozornici - ništa. nisam oduševljen ni nizom od 18 pobeda, ni ser aleksom od šamroka, niti sitnim vezom naših pulena.

 

18 prosutih bodova u prvom delu sezonea još manje znače u Evropi, a to je prosipanje je do sada bilo tm.

 

Ovaj trenutni niz Partizana i Zvezde je najbolji pokazatelj kakva smejurija od lige je ovaj LingLong. Bukvalno su je resetovali na 90te kada se mimo derbija gubilo <5 bodova po sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Bravo Osmanlijo, zbog kovida su se odlučili na proširenje, 80% lige nema kadar koji može da izgura 40 utakmica, pogotovo uz sav svinjac od terena i saveza.

 

Tako da lepo ovo sve izgleda i serija i punjenje ali jednostavno dolazimo u fazu sezone gde svi skidaju gaće i čekaju derbi sa nekim sa dna tabele da uzmu neki bod.

 

 

Link to comment

STRELCI PARTIZANA U 2021:

  1. Asano 7
  2. Natho 5
  3. Vujačić 4
  4. L. Marković 4
  5. Jović 4
  6. Holender 4
  7. Urošević 2
  8. Šćekić 2
  9. Bajbek 1
  10. Suma 1
  11. Stevanović 1
  12. Jojić 1
  13. Autogol 1 (Vlajković, Novi Pazar)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...