Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

sto se Stanoja tice, zaista ne razumem neke poteze, ali necu jos da sudim definitivno.

 

ono u sta sam siguran, to je da ne bi znatno bolje ovo izgledalo ni da je Sava zamenio Karlo Anceloti

Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

sad videh golove, jel me to oci varaju ili je kod naseg drugog gola Miljkon izveo centarsut i pogodio sesnaesterac

 

I posle Stanoje ne zna :fantom:

 

Link to comment
Napokon imamo golmana :ziga:
Osim što je penal odbranio, pre toga zicer skinuo.
Stevanović mora ostati na golu i sledeće utakmice. Ne dirati. Jedna pozicija rešena.
Dečko je tu več tri godine, ali naravno: mora da brani golman Radojice Božovića

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

sto se Stanoja tice, zaista ne razumem neke poteze, ali necu jos da sudim definitivno.

 

ono u sta sam siguran, to je da ne bi znatno bolje ovo izgledalo ni da je Sava zamenio Karlo Anceloti

 

Ovo danas je zaravo skroz korektno izgledalo i sigurno je najbolja utakmica od Savovog odlaska. Verovatno ima dosta do toga sto je Spartak godinama jedna od retkih linglong ekipa koja pokusava da igra fudbal, pa tako i ostavlja malo vise prostora. Drugi razlog je i Stanojeva odluka da malo oladi sa suludim mesanjem tima i izmisljanjem tople vode, makar do pred sam kraj utakmice. Odustao je od dva spica, vratio je Scekica i Urosevica, Natha gurnuo u rupu, Asana vratio na krilo gde je mnogo bolji i time je ekipa dobila kicmu i balans.

 

Trebalo je da ih rutiniramo da je Holender, koji inace nije bio toliko los, spakovao ona dva mrtva zicera. Nas drugi gol je bio fenomenalan, mislim da je sedam igraca ucestvovalo u zavrsnici.

 

Zdjelar je vec neko vreme daleko od proslosezonske forme.  Valjalo bi da sto pre ispliva, jer nam je verovatno najvazniji igrac.  

 

Banjak mi se sve manje dopada. Dosao je s reputacijom stopera stabilnog na lopti, igraca iz Barsine skole. On zaista ima solidan pas kad ima vremena, ali mnogo panici u intervencijama. Umesto da lagano obradi loptu i osvoji posed, on skoro uvek napucava na palac, samo da ne sjebe. Ne moze tako da se igra fudbal. Jos je danas jako lose reagovao pre penala.

 

Ne volim kratke golmane, ali Stevanovic je macka. I da,  ko je Rajov golman?

  • +1 3
Link to comment



   
Ne volim kratke golmane, ali Stevanovic je macka. I da,  ko je Rajov golman?


Pa, pre tri godine g-din Stojković produžio karijeru potpisujući za novog agenta.

Tako smo odustali od Borjana i poduvali za proleće u Ligi Evrope.

Sent from fav toy

Link to comment

ja cekam, jednog lepog dana, grafikon koji ce da napravi neki vestak, angazovan od suda ili tuzilastva, sa iznosom koji je usao u klub i koji je isti zaobisao

i jedan aneks tabele, sa tacnim odredistem tog novca za obilaznice

  • +1 2
Link to comment

Iskreno što kaže copi, ne znam sta da osećam. Odakle uspevamo da ih nadjemo i napravimo, a onda od svega toga bude jedna velika nula. 

 

Inače neka brani Neca barem do polusezone, zaslužio je sa svim sikaniranjem i ovim moćnim skidanjem penala. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...