Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Svi imali, ležali, bili u karantinu ja ni da se zakašljem. 

I odem na redovan sistematski pregled kaže doca kardio uuuu šta je ovo te neki ožiljci te priraslice... Dobar kovid si ti imao. 

:unsure:

Sad me upleli u neke žice 24h pa onda da me opterećuju. 

Ono nije da nisam primetio nabacim 190 otkucaja po želji ali opet... Ni 37C koja je koliko znam sa foruma najopasnija. :lolol:

Link to comment
11 minutes ago, dùda said:

uuuuuh, pa neka se onda niko ni ne našali da je COVID neki grip maltene 

 

drži se @Zaboravan, kažu da te kardio tegobe posle covida nisu tu da ostanu

Hvala. :)

Ma OK sam ja, nego da skrenem pažnju, izgleda da to stvarno radi s odloženim dejstvom. Tako da nakon covida lagano na detaljan pregled. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

e nisam pametna - juce odem u kovid zbog grebanja u grlu i neke sitne temperature, negativna na brzom, rezultati konzistentni sa tim, kaze doktorka. al da se prati.

dodjem kuci, vec kao da je malo gore, legnem i pola noci provedem u nekoj apstraktnoj nocnoj mori, gde sam zatvorena u sobe majkrosoft ofisa i ne mogu da izadjem :D

elem, ispostavi se da imam 37.5, i tako sve do veceras, varira od 37.2 do 37.7, grlo i kasljucanje. bas me dobro lomi, ja retko imam temperaturu i ovo je za mene mnogo.

ne znam da li je moguce da nalazi budu u normali prvih par dana kod korone (znam da test moze i ovako i onako) - koliko sam razumela, indikator su niski leukociti, kod mene su bili normalni.

najvise zbog bolovanja i izolacije, ja svakako moram da odlezim.

da li je moguce da svaki put imam neko drugacije sranje, a da opet ne bude korona.

  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...