Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

drugar, 47 godina, dijabeticar, pozitivan posle 2 sinofarma i 1 fajzera. posle sinofarma nije bio razvio antitela, merio negde proletos. za sada temp, nije strasno, verujemo da ce biti ok.

prvi slucaj za koji znam pouzdano da je proslo bar mesec dana od trece doze, zato i pisem.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Aleksija said:

drugar, 47 godina, dijabeticar, pozitivan posle 2 sinofarma i 1 fajzera. posle sinofarma nije bio razvio antitela, merio negde proletos. za sada temp, nije strasno, verujemo da ce biti ok.

prvi slucaj za koji znam pouzdano da je proslo bar mesec dana od trece doze, zato i pisem.

Da li je drug prelezao virus prije vakcina? Brz oporavak.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Aleksija said:

drugar, 47 godina, dijabeticar, pozitivan posle 2 sinofarma i 1 fajzera. posle sinofarma nije bio razvio antitela, merio negde proletos. za sada temp, nije strasno, verujemo da ce biti ok.

prvi slucaj za koji znam pouzdano da je proslo bar mesec dana od trece doze, zato i pisem.

Bice on ok, slucaj iz moje okoline: penzioneri, 70+, oboje sa ozbiljnim plucnim bolestima, 10 dana od 3.doze Sinofarma zakacili koronu. Par dana ne preterane temperature, kasljanja i bolova u telu. Ono ih sad ko novi.Bojim se da bi ishod bio drugaciji da nisu vakcinisani 3 puta

  • +1 9
Link to comment

hvala na zeljama za oporavak, za sada ide dobro. malo je spustio gard, bio u vecem drustvu za vikend i eto... samo da podsetim, mada ovde svi svakako znaju, da ni 3 doze nisu garancija nezarazavanja.

a inace, zaista nikad vise ljudi nisam znala da su fasovali - sinoc cujem za jednu stariju osobu kojoj bukvalno samo deca sa kn maskom ulaze u kucu, ona ne izlazi. sinovi nemaju simptome, svi vakcinisani, naravno. ovo vec kao da je neka delta na steroidima.

 

@kipo nije prelezao.

Edited by Aleksija
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Ja nisam izdržala, odvela sam predškolca na pregled i test. We're cleared ✔️

Bar da ne skačem više kao ludak čim se nešto zakašlje bezveze. 

Mirna glava :)

  • +1 1
Link to comment

Jos jedna potvrda ucinkovitosti vakcina:

Moja drugarica je uhvatila virus nedelju dana pred drugu dozu Moderne. Imala je glavobolju i temperaturu u trajanju od jednog dana, otislo kako je i doslo. Doktor joj je posle preporucio da sa drugom dozom saceka jos pola godine.

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

dijabetičarima se ne smeju davati kortikosteroidi, to je već dovoljno za uzbunu

dakle, kada zagusti, oni su lišeni dosta moćnog leka

 

Ja sam na Pronizonu do kraja zivota svakodnevno i ne smem da primam anti-koagulanse, bilo bi veselo (not) da fasujem.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, I*m with the pilots said:

Doktor joj je posle preporucio da sa drugom dozom saceka jos pola godine.

 

Mene je zajebalo to cekanje. Prelezao u februaru, pa kako sam pun antitijela racunao kako mi vakcina ne treba odmah, a i dodatnih 6 mjeseci razvoja vakcina je dobrodoslo. Taman da se bocnem u julu, zaglavim duboku vensku trombozu :sad: Sad mi se krv previse zgrusava i pored jake terapije sintromom, a dodatno zgrusavanje (kontraindikacija svih vakcina), kome sam ocigledno podlozan mi nikako ne treba. Bas sam rastrgan.

  • Tužno 4
Link to comment


2 minutes ago, kipo said:




 




Mene je zajebalo to cekanje. Prelezao u februaru, pa kako sam pun antitijela racunao kako mi vakcina ne treba odmah, a i dodatnih 6 mjeseci razvoja vakcina je dobrodoslo. Taman da se bocnem u julu, zaglavim duboku vensku trombozu :sad: Sad mi se krv previse zgrusava i pored jake terapije sintromom, a dodatno zgrusavanje (kontraindikacija svih vakcina), kome sam ocigledno podlozan mi nikako ne treba. Bas sam rastrgan.






Uh, ne znam sta da kazem, tvoj slucaj je svakako tezi i specifican :/


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...