Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Dobio rezultate testa na IgM antitela 0.08. Ne znam koja je referentna vrednost. Supruga radil juce i njoj stoji pozitivan bez vrednosti a meni sad samo 0.08. 

 

Nista mi nije jasno

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Primili me u KBC ZVEZDA-ra

biggrin.png

Radili su mi na BK sken pluca, bio je 11 od 25 po tezini.
Saturacija 94, trojica u sobi, lavabo, wc na kraju hodnika
 

 

Hajde, odradi to, izađi za koji dan na kućni oporavak, pa da lepo na radost svih početkom 2021 zatvoriš onu najposećeniju PPP temu koju si otvorio :)

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Forest said:

 

Hajde, odradi to, izađi za koji dan na kućni oporavak, pa da lepo na radost svih početkom 2021 zatvoriš onu najposećeniju PPP temu koju si otvorio :)

 

realno ... ne moze da izadje za koji dan, ali nek izadje ziv i zdrav, pa nek radi sta hoce

samo glavu gore :) 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Primili me u KBC ZVEZDA-ra

biggrin.png

Radili su mi na BK sken pluca, bio je 11 od 25 po tezini.
Saturacija 94, trojica u sobi, lavabo, wc na kraju hodnika
 

 

Ne daj se. 11 od 25 nije kritican rezultat, ljude su letos otpustali sa 10/25, samo ti predugo sve to traje, da te oporave malo i da to krene sve na dole i ka boljem i brzo ces kucama.

 

59 minutes ago, nick1986 said:

Dobio rezultate testa na IgM antitela 0.08. Ne znam koja je referentna vrednost. Supruga radil juce i njoj stoji pozitivan bez vrednosti a meni sad samo 0.08. 

 

Nista mi nije jasno

 

IgM antitela ti ukazuju na to ili da imas COVID infekciju ili da si skoro prelezao istu, tj. da je na izmaku. Uz veliku napomenu bold slovima da NISAM DOKTOR - s obzirom na jako mali broj te vrednosti deluje kao da je kod tebe ovaj drugi slucaj. U svakom slucaju, ako ste i zena i ti ok izgurajte jos neko vreme uz postedu i lecenje, i onda mozete da odete da uradite seroloski test na IgG antitela - to su ona koja ubijaju virus i stite te od ponovne infekcije, i nedvosmisleni su pokazatelj da si prelezao (ili nisi) COVID.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Primili me u KBC ZVEZDA-ra

biggrin.png

Radili su mi na BK sken pluca, bio je 11 od 25 po tezini.
Saturacija 94, trojica u sobi, lavabo, wc na kraju hodnika
 

ih, troje u sobi, ti si srećnik :D

 

sad se samo izležavaj, drugi brinu o tebi i javljaj se, držimo palčeve :)

  • +1 2
Link to comment

jako se cudno osecam. nemam temp, ne kasljem, nisam fizicki malaksao nego vise nekako mentalno. imam neke cudne vrtoglavice i nemir, a povremeno me i grebucne grlo. moze li biti da su mi zivci popustili od ovog sranja?

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

jako se cudno osecam. nemam temp, ne kasljem, nisam fizicki malaksao nego vise nekako mentalno. imam neke cudne vrtoglavice i nemir, a povremeno me i grebucne grlo. moze li biti da su mi zivci popustili od ovog sranja?

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...