Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Meni baš smešno da neko ima ideju da će neko da dovede igrača, koji će u srpskoligaškoj konkurenciji da napravi razliku, a da ga ne košta ništa. Otkud neki Babatunde od 33 godine na probi koji nastupao na nekim afričkim sportskim igrama? Mogu da zamislim te moždane vijuge koje non-stop ponavljaju "lele što će zaradimo pare na ovog" a on....nume obuven da hoda.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 13.2.2021. at 19:07, Gradina said:

Dobro je da se niko nije polomio po terenu. Borivoje Aksentijević svetle  tačke. Najtanji ovaj Rašin pulen. Pitam se dokle će ga guramo. 

Koliko sam cuo, decko ima 18g.? Secam se mnogih igraca koji su uradili mnogo manje protiv Zvezde od njega a bili su sa mnogo vise iskustva.

  • Haha 2
Link to comment

5 izmena u drugom ali dzabe. Sredina tabele i ove godine, dal je 5. ili 10. mesto nije vazno. Nek igraju sto vise mladi igraci, nek ostane trener koje kolo vise (dok i njega ne oteraju) jer ih razigrava i to je to. I da, nek Novi Pazar opstane. Nikad nas nisu namestali za razliku od "srpskih" klubova, znamo koji su.

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Samotepratimo said:

A nije ....

Brani sve sto ide u njega i na pola metra od njega. Zivi zid postavljen tako da su najvisi igraci pokrivali golmanovu stranu a nizi igraci su bili tamo gde se ocekivalo da sutira. Mislim da sam dobro video?

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Brani sve sto ide u njega i na pola metra od njega. Zivi zid postavljen tako da su najvisi igraci pokrivali golmanovu stranu a nizi igraci su bili tamo gde se ocekivalo da sutira. Mislim da sam dobro video?

Dobro si i video i dobro analizu uradio. Ali to treba trener golmana da uoči da analizira i da mu ukaže na kardinalnu grešku. Lepo je postavio zid  postavio i ležećeg igrača  da spreči šut po zemlji kada živi zid skoči  ali ostavio je nebranjeni deo čist sakrivajući se iza živog zida.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...