Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Subota 15h u G. Milanovac. Multiprenos, tri utakmice JSL i jos poneka usput. Ocekujem nekoliko ukljucenja od po 30 sekundi. Lepo vreme i to, ali ipak Minimatix.

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Subota 15h u G. Milanovac. Multiprenos, tri utakmice JSL i jos poneka usput. Ocekujem nekoliko ukljucenja od po 30 sekundi. Lepo vreme i to, ali ipak Minimatix.

Kad pocnemo da stvaramo sanse bice i duzih ukljucenja. Ovaj sto prenosi iz Nisa kaze jednu recenicu i ucuti i ovi ajd na sledecu tekmu. Iz Lucana mislim ili Javor, je najpricljiviji i kad je nikakva utakmica oni cekaju da zavrsi izlaganje a ovaj ne pravi pauze uopste 😁

  • +1 1
Link to comment

Inace citam malo za naseg spica Kovacevica, htela ga Vojvodina i Spartak i jos neki klubovi a on otisao u Kinu. Iz Kine kod nas. Mozda i pokaze nesto vise nego li ovi sto su bili do sada???

Link to comment

Pa ne znam, ja dok ne pocnu zvanicne utakmice ne mogu nista da zakljucim. Zadnja sezona ipo mi se ne svidja i napisao sam posle prva 4 kola letos kad smo uzeli 9 boda na Cairu da je dobar znak, skroz mi je nejasno sve delovalo i svaka iole zaliha kad je takva situacija moze da ti donese neku stabilnost. Isto mislim i za ove tri pobede vezane na kraju polusezone. Evo im prolece pa nek se pokazu....Inace de nam je precednik, nema ga u mediju, nema ga na funkcije, jel preso samo na poso oko privatni biznis ili sta? Mislim budimo transparentni ko sto smo uvek i bili :D

Link to comment
Quote

METALAC - RADNIČKI N.
Subota, 06.02.2021, 15:00
Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Marković Momčilo

Jel ovo naš bivši sporCki delegat ?

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Pa ne znam, ja dok ne pocnu zvanicne utakmice ne mogu nista da zakljucim. Zadnja sezona ipo mi se ne svidja i napisao sam posle prva 4 kola letos kad smo uzeli 9 boda na Cairu da je dobar znak, skroz mi je nejasno sve delovalo i svaka iole zaliha kad je takva situacija moze da ti donese neku stabilnost. Isto mislim i za ove tri pobede vezane na kraju polusezone. Evo im prolece pa nek se pokazu....Inace de nam je precednik, nema ga u mediju, nema ga na funkcije, jel preso samo na poso oko privatni biznis ili sta? Mislim budimo transparentni ko sto smo uvek i bili :D

Kažu da je +

Link to comment
49 minutes ago, Gradina said:

Kažu da je +

Kad smo kod toga, ja sam u izolaciji do 08.02. od posle NG...kod mene svi u kuću, osim mene i žene, a najviše se majem među ljudi...jbt Coronu, ko u zatvor.... pu, pu,pu...

Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

Kad smo kod toga, ja sam u izolaciji do 08.02. od posle NG...kod mene svi u kuću, osim mene i žene, a najviše se majem među ljudi...jbt Coronu, ko u zatvor.... pu, pu,pu...

Mesec  dana ? 

Link to comment
Mesec  dana ? 
Sukcesivno....kako je ko bio zaražen, ja sam nastavljao da budem u izolaciji do 15.dana od momenta testiranja, osim kod poslednjeg zaraženog u kući. Kaže epidemiolog da ako do ponedeljka ne budem fasovao virus, a to je osmi dan, verovatno sam prošao kvalifikacije i nema potrebe da budem u zatvor do kraja. Bem li ga....

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...