Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

13 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma sve, sve ali prezime mi nikako ne ide uz uspeh kluba. Mislim zamislite naslov: "Propadalo pogurao Radnicki" ili "Uspeh sa Propadalom"

To je sudbina...one prethodne države, velike, Jugoslavije i sada Srbije, kao naslednice. Predsednik Vlade nam je bio nekada Jakov Sirotković, a na novčanici Alija Sirotanović. Sada nam ekonomiju vodi Siniša Mali...mada to "mali" može da znači svašta...

Link to comment

Došli: Ognjen Đuričin (Vojvodina), Mladen Kovačević (Nantong), Veljko Trifunović (Rad), Filip Marković (slobodan igrač).

 

Otišli: Nemanja Kojić (Bilis), Uroš Đuranović (Poli Jaši), Danilo Dašić (Zlatibor), Dušan Stoilković (Novi Pazar).

 

Bonusi: Petar Ćirković, Luka Petrović, Stefan Mitrović, Kristijan Živković, Ilija Spasić, Uroš Milovanović.

 

Nema ga na spisku Babatunde, ali nezvanično prosleđen Indjiji...

Link to comment

Ima prica da su prekodrinski Srbi u vremena austrougarskih popisa namerno smisljali tako neka prezimena kao sprdnju. Univerzalni direktor mi se uklapa u to. 

Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:

 

 

Bonusi: Petar Ćirković, Luka Petrović, Stefan Mitrović, Kristijan Živković, Ilija Spasić, Uroš Milovanović.

 

 

 

Plus najbolji medj njima Petar Ristic..

Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Ima prica da su prekodrinski Srbi u vremena austrougarskih popisa namerno smisljali tako neka prezimena kao sprdnju. Univerzalni direktor mi se uklapa u to. 

Tačna je priča...i odatle prezimena Guzina, Propadalo, Dupovac, Divljak, Dangubić, Kurčić....:D

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Koje golmane registrovali, jel otisao neki na pozajmicu? Ilic golman bi upao u bonuse recimo ako ostane. 

Mislim da su ista 4 golmana, Borivoje, Koja, Stefan i Dimitrije.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Koje golmane registrovali, jel otisao neki na pozajmicu? Ilic golman bi upao u bonuse recimo ako ostane. 

Ostao je jer je dupli bonus . I u prvom timu i  u omladincima . Mali ovaj 2004-to što branio ima talenta ali i grešaka puno jer nema iskustva  pa će Ilić biti od obostrane koristi . Bonus a tam bonus a vam

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Došli: Ognjen Đuričin (Vojvodina), Mladen Kovačević (Nantong), Veljko Trifunović (Rad), Filip Marković (slobodan igrač).

 

Otišli: Nemanja Kojić (Bilis), Uroš Đuranović (Poli Jaši), Danilo Dašić (Zlatibor), Dušan Stoilković (Novi Pazar).

 

Bonusi: Petar Ćirković, Luka Petrović, Stefan Mitrović, Kristijan Živković, Ilija Spasić, Uroš Milovanović.

 

Nema ga na spisku Babatunde, ali nezvanično prosleđen Indjiji...

Na kraju ispade jako korektan prelazni rok. Sa mnogo strana cujem da nam je trener jako dobar za nase uslove.

Djuricina je valjda nas trener trenirao u Spartaku kada je ovaj pruzao dobre partije ali nisam siguran.

Kovacevic moze da iznenadi, bio je trazena roba kada je izabrao Kinu.

Trifunovica ce da vidimo da li je toliko dobar, koliko ga hvale?

Markovic bi trebao da bude bomba prelaznog roka jer Benfika ne uzima nekog kog nije dobro skautirala a i drugi klubovi su zvucni u kojima je igrao. U nasu ligu bi trebao da pravi razliku.

Imamo dosta kvalitetan tim za nasu ligu. Sad imamo i klupu. Nismo na nivou Vojvodine ali moze da se nosimo sa svima samo da to Gacinovic lepo sklopi.

  • +1 1
Link to comment

Stane isto dosao.

 

Fali dobra alternativa za desnog beka i nemamo klasicnog centarfora, ali Gacinovic voli pokretne i brze igrace napred pa nije takav profil ni juren toliko. Inace, puno omladimaca se baca u vatru, tako je ovaj trener svuda radio. Pored onih koji su prosli pripreme u Turskoj, danas sa ekipom dvojica novih. 

Edited by Dramoser
Link to comment
11 hours ago, Constantin said:

Došli: Ognjen Đuričin (Vojvodina), Mladen Kovačević (Nantong), Veljko Trifunović (Rad), Filip Marković (slobodan igrač).

 

Otišli: Nemanja Kojić (Bilis), Uroš Đuranović (Poli Jaši), Danilo Dašić (Zlatibor), Dušan Stoilković (Novi Pazar).

 

Bonusi: Petar Ćirković, Luka Petrović, Stefan Mitrović, Kristijan Živković, Ilija Spasić, Uroš Milovanović.

 

Nema ga na spisku Babatunde, ali nezvanično prosleđen Indjiji...

Uroš Milovanović od juče u Radniku

Link to comment
5 minutes ago, Boki Nis said:

Zar nije bio i na pripremama s Radnikom?
Mislim da je čak i gol dao...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Od juče zvanično čini mi se.

Link to comment

RADNIČKI: Ristić, Bjeličić, Marković, Stevanović, Ćirković, Aleksandar Kovačević, Petrović, Ristić, Đuričković, Gavrić, Mladen Kovačević.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...