Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Filip Markovic krilni. Igrao sa Aksentijevicem mislim u Muskronu svojevremeno pa ocekujem da smo resili i krila. Mozda smo ga malo i preterali  sa bocnim igracima? Rodjeni brat Lazara Markovica.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
59 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Filip Markovic krilni. Igrao sa Aksentijevicem mislim u Muskronu svojevremeno pa ocekujem da smo resili i krila. Mozda smo ga malo i preterali  sa bocnim igracima? Rodjeni brat Lazara Markovica.

 

Kolekcionari iz Niša....nego, ja se ne sećam, još od braće Sušić da smo imali kasvetnu braću. da obojica budu dobri igrači. Vujoviće ne računam, oni su krenuli ranije. Nego u kakvoj formi igra Laza (mada, ruku na srce, ima pehove sa povredama) možda je Filip taj koji je bolji brat.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Kolekcionari iz Niša....nego, ja se ne sećam, još od braće Sušić da smo imali kasvetnu braću. da obojica budu dobri igrači. Vujoviće ne računam, oni su krenuli ranije. Nego u kakvoj formi igra Laza (mada, ruku na srce, ima pehove sa povredama) možda je Filip taj koji je bolji brat.

Igrao u dobrim klubovima to dovoljno govori o kvalitetu ali u kakvoj je formi dosao to je sad upitno. Ce da se razigra do kraja prvenstva

Link to comment
16 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Igrao u dobrim klubovima to dovoljno govori o kvalitetu ali u kakvoj je formi dosao to je sad upitno. Ce da se razigra do kraja prvenstva

Koliko se sećam, on je bio veći talenat od Lazara...od svega pomalo i imao je manje uspešnu karijeru od brata. Sudbina.

Link to comment
22 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Filip Markovic krilni. Igrao sa Aksentijevicem mislim u Muskronu svojevremeno pa ocekujem da smo resili i krila. Mozda smo ga malo i preterali  sa bocnim igracima? Rodjeni brat Lazara Markovica.

 

Očekujemo li do kraja večeri još neki potpis?

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Očekujemo li do kraja večeri još neki potpis?

Možda neki mladi  al  pod uslovom da je Rašin ili da mu tata drži hotel. U obzir ne dolaze trafikanti 🤣🤣🤣

  • +1 1
Link to comment
Možda neki mladi  al  pod uslovom da je Rašin ili da mu tata drži hotel. U obzir ne dolaze trafikanti [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ne znam da li je Raša i dalje u ljubavi sa nama. Nešto ga naš sportski ne miriše...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ne znam da li je Raša i dalje u ljubavi sa nama. Nešto ga naš sportski ne miriše...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Mi li imamo sporCkog? 

Link to comment
Mi li imamo sporCkog? 
Propadalo....univerzalni direktor, ko margarin Dobro jutro, u sve se meša

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment
48 minutes ago, Constantin said:

Propadalo....univerzalni direktor, ko margarin Dobro jutro, u sve se meša

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Ma sve, sve ali prezime mi nikako ne ide uz uspeh kluba. Mislim zamislite naslov: "Propadalo pogurao Radnicki" ili "Uspeh sa Propadalom"

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...