Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Da ne zvučim kao navijač jednog prestoničkog kluba, ali strašno je šta nam rade, celu sezonu. Sudija je svirnuo na "osećaj"...

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Ne može ovako da se igra... Kad bi blizancima ovako svirali... borili bi se za opstanak....
Koliko žutih kartona i koliko glupih faulova blizu našeg kaznenog... No coment, al ko nam kriv kad volimo da pcujemo Kokezu [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Nekako s'proljeća  

Uliva mi poverenje ovaj tandem Gaćinović  Otašević. Još samo kad bi se Badže otarasiti  u nekoj od najavljenih akcija MUP-a. Da budemo svoji na svome ..Od kako nemamo SD čovek je kao dijamant u sve se meša. SAD i balavog sina uvodi kao menadžera.

 

 

 

 

 

Link to comment

Deluje da trener zna sta da igra, da forsira mlade i da su igraci motivisani. Ne valja problematicno sudjenje (mnogo nas je kostalo kroz istoriju), stekovanje uprave, i to sto igraci ne mogu 90 min. onakav tempo da isteraju. ali da se vidi poboljsanje vidi se, mislim na teren naravno.

 

Protiv Zvezde ne ocekujem nista sto mozda i nije lose. Mec br. 93 prvenstveni s njima, blizi se 100. Negativan skor je samo s njima, Partizanom i Vojvodinom (bio izrazito pozitivan do raspada SFRJ...) i gle cuda s Novim Pazarom (3-3-5). Gleda se samo prvi rang. Sa svim ostalim timovima skoro ubedljivo imamo bolji skor (nisam siguran za OFK).

Edited by W.F.C.
  • +1 2
Link to comment
On 5.2.2021. at 22:43, MaErAkLoIJA said:

Ma sve, sve ali prezime mi nikako ne ide uz uspeh kluba. Mislim zamislite naslov: "Propadalo pogurao Radnicki" ili "Uspeh sa Propadalom"

:D

Sve je bilo na korak do propasti ali je onda stigao Propadalo...

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...