Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ja se samo nadam da se neće priča završiti na tome da su krivci Vlado i Sašo, a eto sve ostalo je bilo potaman. što je daleko od istine.

 

najveća greška koju su ova dvojica napravila ogleda se u tome što su prihvatili posao. Vlado je to i rekao pre neki dan, sad mu je došlo iz dupeta u glavu. no dobro, mlad je trener, stekao je iskustvo, pa će mu i to značiti u nastavku karijere. a i Sašo verovatno isto razmišlja, tipa šta mi je ovo trebalo, al naravno da neće sada o tome da priča.

 

jbg. problem je mnogo više u materijalu i naručiocu radova nego u majstoru. ovaj tim nije uspeo da prelomi gotovo ni jednu bitnu utakmicu. počevši od onog Huventuda na početku, pa Budućnosti kući, pa onda Sašo sa Mornarom i Zvezdom. to su četiri tekme čiji drugačiji ishod je mogao i sezonu da usmeri u drugom pravcu. u smislu samopouzdanja, dobijenih tzv lakših utakmica, eventualnih pojačanja itd.

 

al jbg, sezona je gotova, treba se baviti narednom. i ako je ikako moguće ne ponavljati greške, barem ne u ovom obimu.

Link to comment
19 hours ago, Ted said:

...

 

al jbg, sezona je gotova, treba se baviti narednom. i ako je ikako moguće ne ponavljati greške, barem ne u ovom obimu.

kaze se sledecom :fantom:
 

Spoiler

k5pEW-eK6RZuQ8VJuCaNkEUmvlYPHafaM7vntj3-

 

Link to comment

Za Teda i ostale koji su trazili da se oglasi nas predsednik, veceras reci ce sve sta mu je na dusi:

 

Quote

Prvi čovek crno-belih je za Sport Klub pričao i o izgledu tima sledeće sezone, razočaranjima, koliki je optimalan broj stranaca u ekipi, potrazi za sportskim direktorom, finansijskoj situaciji, ali i o nekim osetljivim temama koje će u klubu tek detaljno da istraže.

 

Intervju sa predsednikom Partizana gledajte večeras na Sport Klubu 1 od 22 časa.

 

Ja sam nazalost nesto sprecen veceras, imam neke neodlozne... obaveze. Bas mi je krivo sto cu propustiti jos jedno Ostojino obracanje bez dlake na jeziku i ustrucavanja, nazivanja stvari pravim imenima... ali sta da se radi. Sigurno ce biti ovde detaljan prepric..

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Za Teda i ostale koji su trazili da se oglasi nas predsednik, veceras reci ce sve sta mu je na dusi:

 

ne mora baš sve, nadam se da su mu rekli da po zakonu nije dužan da tereti sebe samoga za izvršenje krivičnih dela :D

 

nemam Sport klub ali biće negde na YT, pa ću da odgledam....trebalo je to mnogo ranije, ni jedan od tih problema nije od juče 

Link to comment

Zagorac, jaramaz i mozli nisu u dobroj formi za razliku od prosle sezone kad su bili brutalni. Mozda je do trenera. Njih trojica + dangubic mogu mnogo bolje. Trifi dati vecu sansu, cini mi se da novica vise ne moze da igra kao nekad. Tomasu, miki i perkinsu se zahvaliti na kraju sezone. Pejdzu produziti ugovor. To je to. To je dakle 6 igraca i ja bih tu dodao 6 omladinaca, Dule na klupi, Gasic zamenik ili neko drugi. 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Zna li se šta je rekao Limar?

 

Da je loncar otisao jer nam je trebalo provetravanje i da je strasno sta su neki pojedinci unutar kluba (Papic) cinili na stetu istog. Uskoro ce sve da objavi, morace deca da se sklone, i bice sokirana amerika, evropska unija i ruska duma 

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...