Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

20 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Doduše dešava se to i boljim igračima. Skoro isto je promašio Savanović protiv Francuza ne evropskom...


Umesto zlata na kraju ni na olimpijadu nisu otisli, butterfly effect. :laugh: Secam se kako nas je sve ugasio tad, posle su se jos i ispovredjivali svi redom. 

Link to comment

mala predikcija.....naslovi na portalima u bliskoj buducnosti.....Partizan hvata poslednji voz za plejof KLS.

 

pa ispod ide.....Nakon teskog poraza od Vojvodine i drame u Novom Pazaru, kad je Zagorac promasio polaganje za pobedu, Partizan mora da......i onda ide sta mora.....ono tipa da pobedi Megu sa najmanje 37 razlike

Edited by Ted
Link to comment
Quote

- Hteo sam da vam kažem pre ove pesme i da je posvetim nekome jo je ovde na koncertu. To je bilo neke 2002. godine, Duško Vujošević koji je trenirao Partizan u ono vreme. Mogu da vam kažem da me je malo nervirao. Moguće da je to zbog moje navijačke pripadnosti. Ja sam Vojvodinaš, pa u našim bojama klupskim se boja pre meša sa jednom drugom bojom nego sa crnom, ali da ne ulazimo u detalje. Mnogo se toga promenilo. Ja sam lokalac, pa moram da navijam za Vojvodinu, to je za mene pošteno.

- Ali on je bio onaj pravi Beograđanin, arogantni, bučni, još su sve i pobeđivali. Onda sam ukapirao jednu stvar. Tipičan Beograđanin, tvrdoglav, samouveren, pobednik. I ono što moram da vam kažem pre nego što otpevam "Džaba vam novci moji sinovci"... - počeo je Balašević, i prekinut je ovacijama publike. Nakon toga je nastavio.

- Nije Beograđanin Duško Vujošević? Kao što nije i Duško Radović? Momo Kapor... Zoran Radmilović... nije ni on, naći ću jednog. Rajko Mitić? Nije ni on. Kralj Aleksandar? Nije ni on, rodio se na Cetinju. Beograđani imaju tu dobru osobinu da se rode svuda po svetu i onda dođu u Beograd.

- Pitaju me koji je izlaz iz ove situacije, dajte mi 10.000 Duška Vujoševića i ja ću spasiti ovu zemlju. Za Duleta, "Džaba vam novci moji sinovci" - održao je govor Balašević pre nego što je samo za Vujoševića otpevao pesmu.

 

  • +1 3
  • Wub 4
  • Hvala 1
Link to comment

jel istina da smo doveli nekakvog centra ili krilnog centra iz Hapoela?

 

meni je ovo promaklo, ako se i desilo. mada nije da nešto pratim predano, kad pročitam na nekom portalu kk partizan, počinje polako jeza niz kičmu da ide

Link to comment

Mozli ruptura mišića out par nedelja, Pejdž tetiva, ne zna se ništa, Novica van tima skroz. Mika isto povređen sjebao lakat

Edited by theanswer
Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

Mozli ruptura mišića out par nedelja, Pejdž tetiva, ne zna se ništa, Novica van tima skroz. Mika isto povređen sjebao lakat

 

Ček bre šta su radili, ne igraju se tekme, igrali ragbi? Ili ih stvarno terao ko konje?

 

PS

 

Kad igrate sa Talijanima i Francuzima?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...