Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Po mom misljenju kad god igrac ili trener trazi isplatu celog ugovora znaci da ima pravo na to, niko od njih nije lud da se sudi za nesto sto mu ne pripada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

upravo tako

 

bilo bi lepo da se saopšti da li je ugovor raskinut jednostrano i ko ga je raskinuo, ili je sporazumno i pod kojim uslovima

 

ja sam stekao utisak da je trener izašao iz ugovora i potpisao drugi se klubom u EL.....to je bilo najlogičnije.......ali nije to pitanje o kome mi treba da stičemo utisak, već o kome treba da budemo informisani od strane kluba

 

opet, ako je klub raskinuo ugovor jednostrano, pitanje je zašto.....jer time očigledno nije napravio bilo kakvu uštedu, a sa druge strane se lišio usluga vrhunskog trenera

 

mislim, ovo su vrlo prosta pitanja, na koja bi klub mogao da odgovori u tri rečenice u roku od 5 minuta i da stavi tačku

Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

 

upravo tako

 

bilo bi lepo da se saopšti da li je ugovor raskinut jednostrano i ko ga je raskinuo, ili je sporazumno i pod kojim uslovima

 

ja sam stekao utisak da je trener izašao iz ugovora i potpisao drugi se klubom u EL.....to je bilo najlogičnije.......ali nije to pitanje o kome mi treba da stičemo utisak, već o kome treba da budemo informisani od strane kluba

 

opet, ako je klub raskinuo ugovor jednostrano, pitanje je zašto.....jer time očigledno nije napravio bilo kakvu uštedu, a sa druge strane se lišio usluga vrhunskog trenera

 

mislim, ovo su vrlo prosta pitanja, na koja bi klub mogao da odgovori u tri rečenice u roku od 5 minuta i da stavi tačku

 

Bilo bi lepo kada bi moglo,a ne moze,iz prostog razloga,papiri nikada nisu cisti,zato nam klubovi kriju papire kao zmija noge.

Igrac,ili u ovom slucaju trener ili njegov menadzer nebitno da bi dosao u neki klub trazi recimo 200 000 e po godini.Oni mu pruze ruku u kazu ok poptpisujemo ugovor na 300 000 razliku od 100 000 podizes sa racuna i vracas nama.Nije bitno ime kluba ali nasi redovno najebu zbog takvih stvari,laznih papira i muljanja.

Link to comment

Šćepakabra

 

Meni ovo za Trinkija deluje kao patka, obično kad dođe do sporazumnog raskida ugovora obe strane oproste deo dugovanja, a bez sporazumnog raskida on ne može da potpiše novi ugovor sa drugim timom.

Mislim, ako stvarno treba da platimo godišnju platu treneru Bajerna onda dajte ugasite klub, to bi bili neki baš novi nivoi, ni Žika Pauk ni Vesić nisu bili toliko sposobni da ukanale sportsko društvo.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

upravo tako

 

bilo bi lepo da se saopšti da li je ugovor raskinut jednostrano i ko ga je raskinuo, ili je sporazumno i pod kojim uslovima

 

ja sam stekao utisak da je trener izašao iz ugovora i potpisao drugi se klubom u EL.....to je bilo najlogičnije.......ali nije to pitanje o kome mi treba da stičemo utisak, već o kome treba da budemo informisani od strane kluba

 

opet, ako je klub raskinuo ugovor jednostrano, pitanje je zašto.....jer time očigledno nije napravio bilo kakvu uštedu, a sa druge strane se lišio usluga vrhunskog trenera

 

mislim, ovo su vrlo prosta pitanja, na koja bi klub mogao da odgovori u tri rečenice u roku od 5 minuta i da stavi tačku

 

Još letos je išla kampanja po medijima kako Trinki treba da ima preveliku platu ove sezone i da Ostoja u cilju racionalizacije želi da mu istu smanji, ako se dobro sećam sa 550k na 400, tako nešto se pominjalo otprilike. Ovaj to ne prihvata i dolazi do razlaza. E sad, jednostrani raskid tu ne funkcioniše, videli smo i na primeru Saloa i Zvezde. 

Link to comment

znači mi smo hteli da treneru smanjimo sa 550 na 400, on nije hteo pa je ugovor raskinut, a mi svakako moramo platiti 550. onda smo angažovali drugog trenera, i njega smo otpustili i sad i njemu dugujemo. onda smo angažovali trećeg, koji takođe radi za novac. sve u svemu, hteli smo da ušetedimo 150 i da trošak bude 400, a to će nas na kraju koštati znatno više od 550. domaćinski. iz čega bi sledio zaključak da prvi trener nije ni hteo da ode, već da bude plaćen po ugovoru. iz čega dalje sledi da smo mogli u ovoj sezoni da imamo vrhunskog trenera, a to bi nas i koštalo manje u odnosu na troškove koji su, u međuvremenu, nepotrebno nastali. o rezultatima da ne govorimo.

 

mislim, ako je ovako, onda bi trebalo lišiti poslovne sposobnosti sve koji su u ovom aranžmanu učestvovali.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Ne mora da znači da je finansijski trošak sada veći zbog otkaza Trinkiju, zavisi koliki ugovor ima u Bajernu, a vi plaćate razliku do 550. Možda su mu Nemci dali 300, u tom slučaju vi plaćate 250. Osim ako nisu napravili fintu kao Mekel i Makabi da zajebu Zvezdu koja je je platila ceo ugovor iako je ovaj više od pola sezone igrao za Makabi. 

Link to comment

Zurnal:

 

Трагом вести коју је први објавио Моцартспорт – да је Андреа Тринкијери тужио Партизан, а посебно да уз дуговања из претходне, тражи и исплату и актуелне сезоне, иако је већ неколико месеци на другом радном месту – у Бајерну, захтевала је мало дубље „гребање“.

Како смо сазнали, тужбу је у име некадашњег тренера Партизана поднела менаџерска агенција из Америке која га заступа, а све због непоштовања уговора.

 

Наиме, у уговору који су потписали Тринкијери и Партизан, у једној од ставки стоји и да се клуб из Хумске обавезује да плати и порез у Италији, чији је Тринкијери становник и где је дужан да плати порез. Као и да ће, уколико Партизан то не уради до одређеног рока, бити активирна потраживања из треће године уговора.

 

Управо то се и десило. Партизан у договореном року није платио део пореза, а самим тим клаузула из уговора се аутоматски активирала.

И сада су црно-бели у ситуацији да морају да исплате цео уговор Тринкијерију, иако он одавно није тренер Партизана.

 

Подсећамо, искусни италијански стручњак у Хумску је стигао новембра 2018, када је заменио Ненада Чанка и потписао трогодишњи уговор.

 

У првој сезони освојио је Куп Радивоја Кораћа, играо мајсторицу полуфинала АБА лиге, против Црвене звезде и финале домаћег шампионата, такође против вечитог ривала.

 

У другој сезони селектирао је тим по свом укусу, црно-бели су играли сјајно. Одбрани Куп Кораћа, лигашки део АБА лиге завршили на првом месту, а обезбедили и предност домаћег терена у плеј-офу Еврокупа. Међутим сезона је прекинута, а ускоро и сарадња Тринкијерија и Партизана.

 

Некадашњи сарадници растали су се са лепим речима. Али, сада смо сведоци „продуженог еха“ тог растанка.

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Zurnal:

 

Трагом вести коју је први објавио Моцартспорт – да је Андреа Тринкијери тужио Партизан, а посебно да уз дуговања из претходне, тражи и исплату и актуелне сезоне, иако је већ неколико месеци на другом радном месту – у Бајерну, захтевала је мало дубље „гребање“.

Како смо сазнали, тужбу је у име некадашњег тренера Партизана поднела менаџерска агенција из Америке која га заступа, а све због непоштовања уговора.

 

Наиме, у уговору који су потписали Тринкијери и Партизан, у једној од ставки стоји и да се клуб из Хумске обавезује да плати и порез у Италији, чији је Тринкијери становник и где је дужан да плати порез. Као и да ће, уколико Партизан то не уради до одређеног рока, бити активирна потраживања из треће године уговора.

 

Управо то се и десило. Партизан у договореном року није платио део пореза, а самим тим клаузула из уговора се аутоматски активирала.

И сада су црно-бели у ситуацији да морају да исплате цео уговор Тринкијерију, иако он одавно није тренер Партизана.

 

Подсећамо, искусни италијански стручњак у Хумску је стигао новембра 2018, када је заменио Ненада Чанка и потписао трогодишњи уговор.

 

У првој сезони освојио је Куп Радивоја Кораћа, играо мајсторицу полуфинала АБА лиге, против Црвене звезде и финале домаћег шампионата, такође против вечитог ривала.

 

У другој сезони селектирао је тим по свом укусу, црно-бели су играли сјајно. Одбрани Куп Кораћа, лигашки део АБА лиге завршили на првом месту, а обезбедили и предност домаћег терена у плеј-офу Еврокупа. Међутим сезона је прекинута, а ускоро и сарадња Тринкијерија и Партизана.

 

Некадашњи сарадници растали су се са лепим речима. Али, сада смо сведоци „продуженог еха“ тог растанка.

 

:ziga:

Pa Ostoja je još veći debil nego što sam mislio.

 

A navijači Partizana takođe. Trebalo su poodavno da se organizuju i da oteraju tog pacova više iz kluba.

 

Ostoja Mijailović najveći grobar Partizana u njegovoj istoriji. :smiley_hail::ziga:

 

I još uvek je u klubu. Bog te mazo kakav mazohizam. :laugh:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...